LEGO® Super Heroes 76182 Batmanovho maska

Nechaj sa pri prepracovanom a odmeňujúcom staviteľskom zážitku uniesť do mesta GOTHAM CITY™ s touto pôsobivou stavebnicou LEGO® DC Batman™ (76182) Batmanova maska.Výstavná stavebnica Batmanovej kultovej helmyToto LEGO prevedenie nezameniteľnej masky maskovaného bojovníka proti zločinu si zaiste získa obdiv, nech už ju vystavíš kdekoľvek. Tvár pod maskou tvoria priehľadné kocky a k základu pod modelom je pripojená informačná ceduľka, takže spokojnosť s odvedenou prácou pocítiš ešte dlho po poskladaní masky.Stavebnice LEGO modelovOddýchni si na chvíľku od unáhleného sveta a objav radosť z tvorivého stavania s týmito LEGO stavebnicami pre dospelých. LEGO sety ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania modelu, ktorý si možno následne vystaviť. Sú tak skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce, prípadne odmenou pre milovníkov stavania modelov a komiksovej kultúry.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

51,53 €

ks
12+
Odporúčaný vek
410
Počet kociek

EAN: 5702016912999

• Stavebnica LEGO® DC Batman™ (76182) Batmanova maska zachytáva nezameniteľný štýl Batmana v podobe pútavého výstavného modelu z kociek navrhnutého špeciálne pre dospelých.
• Tento úchvatný model meria vyše 22 cm na výšku, 10 cm na šírku a 12 cm do hĺbky a podnieti mnoho pútavých rozhovorov či už ho vystavíš doma, alebo v práci.
• Táto zberateľská Batmanova maska zo série LEGO® DC Batman™ ponúka praktický staviteľský zážitok a možnosť odbúrať stres pri spájaní 410 LEGO kociek do úchvatného výstavného modelu.
• Toto autentické LEGO® stvárnenie kultovej Batmanovej helmy pozostáva aj z priehľadných dielikov, ktoré tvoria tvár, a štýlovej informačnej ceduľky pripojenej k pevnému základu.
• Poteš svoju supertvorivosť. Tento zberateľský model s motívom Batmana ťa bude tešiť ešte dlho po tom, ako s prácou na tomto praktickom projekte skončíš.
• Tento výstavný model je ideálnou voľbou pre každého milovníka skladania modelov či dospelého fanúšika maskovaného bojovníka proti zločinu. Je tiež skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo zaslúženou odmenou.
• Vďaka kvalitnému zrozumiteľnému návodu sa do tohto fascinujúceho staviteľského projektu môžeš pustiť hneď po otvorení balenia.
• Tento rad LEGO® setov pre dospelých je navrhnutý tak, aby si každý nadšený staviteľ modelov mohol užiť skvelý zážitok zo stavania a hrdo si svoj model vystaviť.
• LEGO® stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
• LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty