LEGO® City 60260 Preteky vo vzduchu

Dovoľte detskej fantázii vyletieť do výšin s touto súpravou pretekov vo vzduchu (60260) zo série LEGO® City, ktorá obsahuje štýlové kaskadérske lietadlo s vrtuľou, 2 helikoptéry na naťahovaciu šnúrku a 2 pylóny. Chlapci i dievčatá si môžu užiť kopec zábavy pri štartovaní helikoptér a akčné dobrodružstvá s 3 minifigúrkami vrátane špičkovej pilotky Rivery z televízneho seriálu LEGO® City a pilotmi helikoptér, Xtreme a Vitarusha. Skvelá stavebnica pre deti Súprava pretekov vo vzduchu zo série LEGO® City obsahuje jednoduchý návod na stavanie a Instructions PLUS. Ide o súčasť bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety. Je to interaktívny návod na stavanie s úžasnými nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ktorý rýchlo premení malých LEGO® staviteľov na majstrov v odbore. Podnecuje tvorivé a nápadité hry Hračky zo série LEGO® City Airport ponúkajú príjemný zážitok zo stavania a hry v realistických dopravných prostriedkoch s detailne spracovaným príslušenstvom a zábavnými postavami. Podnecujú tak neobmedzené hry na postavy plné zábavy.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

Bežná cena: 24,8 €

Špeciálna cena: 23,1 €

-7%
ks
5-6
Odporúčaný vek
125
Počet kociek
3
Počet figúrok

EAN: 5702016617948

• Dovoľte detskej fantázii vzlietnuť do nebies s touto stavebnicou LEGO® City Preteky vo vzduchu, ktorá obsahuje 2 helikoptéry na naťahovacie šnúrky, 3 minifigúrky vrátane postavy zo seriálu LEGO® City Adventures, Rivery, a mnoho ďalšieho.

• Čo je v balení? Stavebnica LEGO® City Preteky vo vzduchu obsahuje 2 helikoptéry na naťahovacie šnúrky, kaskadérske lietadlo, 2 pylóny a 3 minifigúrky: postavu zo seriálu LEGO® City, Riveru, a pilotov Xtrema a Vitarusha.

• Zatiahnutím za naťahovacie šnúrky sa vrtule helikoptéry roztočia a vzlietnu. Okrem toho majú helikoptéry i kaskadérske lietadlo otvárajúce kokpity s miestom na jednu z 3 minifigúrok pilotov tejto súpravy letiska.

• Táto súprava pretekov vo vzduchu zo série LEGO® City (60260) predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov, ako aj pre chlapcov a dievčatá, ktoré milujú hračkárske vozidlá. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.

• Kaskadérske lietadlo meria vyše 8 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 20 cm na šírku a helikoptéra na naťahovaciu šnúrku meria zas 7 cm, 18 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.

• Stavebnica pretekov vo vzduchu nevyžaduje batérie. Poháňa ju detská fantázia. Potrebujete pomoc pri spúšťaní helikoptér na naťahovaciu šnúrku? Naskenujte QR kód z návodu a pozrite si videosprievodcu.

• Súčasťou tejto súpravy pretekov vo vzduchu je tlačený návod na stavanie a Instructions PLUS, interaktívny návod, vďaka ktorému sa deti zmenia na skutočných majstrov stavania! Bezplatný návod v aplikácii LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.

• Súpravy zo série LEGO® City Airport podnecujú nápadité hry plné realistických budov, štýlových vozidiel a zábavných postáv.

• Všetky stavebnice zo série LEGO® City Airport spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO® kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.

• LEGO® kocky a dieliky sa nechávame padať, zahrievať, stláčať, skrúcať a dôkladne ich analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty