Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO Hidden Side

Vybrať podľa veku
  1. 5-6
  2. 7-8
  3. 9-11
  4. 12+
Zoradiť podľa
Nastaviť vzostupne

Položiek: 2

LEGO Hidden Side

LEGO Hidden Side

LEGO® Hidden Side, to sú stavebnice, ktoré ponúkajú zábavu a dobrodružstvo pre deti každého veku. Máte odvahu navštíviť opustenú väznicu alebo mesto metra? Pre malých pretekárov má LEGO® pripravené aj nadprirodzené pretekárske auto alebo parádne kaskadérske lietadlo.

Ak chcete ešte viac zábavy, stiahnite si bezplatnú aplikáciu Hidden Side. Pomocou mobilného telefónu naskenujte zostavený model a vychutnajte si strašidelný svet, ktorý nájdete v rozšírenej realite.

Milujú vaše deti superhrdinov? Potom navštív sériu LEGO® Super Heroes, v ktorej nechýbajú hrdinské dieliky.

© 2021 Hračky-Kong.sk | LEGO® a LEGO logo sú ochrannými známkami spoločnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všetky práva vyhradené.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figúrka sú ochrannými známkami LEGO Group a tu sú použité na základe osobitného povolenia.


Webdevel s.r.o.