Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO® Super Mario

Vybrať podľa veku
  1. 5-6
  2. 7-8
  3. 9-11

LEGO® Super Mario

LEGO® Super Mario

Preneste svoju obľúbenú postavu z videohier do skutočného sveta sa sadami LEGO® Super Mario ™! Začnite štartovací sadou Dobrodružstvo s Mariom, ktorá obsahuje LEGO figúrku Maria - s ním si užijete hromadu zábavy pri bojoch proti nepriateľom a zbieranie mincí. Prestavujte model, kombinujte ho s rozširujúcimi sadami, postavte si svoje vlastné úrovne a súťažte s kamarátmi. A nezabudnite preskúmať aplikáciu LEGO Super Mario, kde na vás čakajú skvelé digitálne staviteľské nástroje, úžasné herné nápady a kam môžete zdieľať svoje parádne výtvory!

© 2021 Hračky-Kong.sk | LEGO® a LEGO logo sú ochrannými známkami spoločnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všetky práva vyhradené.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figúrka sú ochrannými známkami LEGO Group a tu sú použité na základe osobitného povolenia.


Webdevel s.r.o.