Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO Mimoni

Vybrať podľa veku
  1. 3-4
  2. 5-6
  3. 7-8
  4. 9-11
Zoradiť podľa
Nastaviť vzostupne

Položiek: 7

LEGO Mimoni

LEGO Mimoni

Kto by nemal rád žlté, roztomilé postavičky zo série filmov Som lotor? LEGO® Mimoni teraz prichádza so skvelými sadami, v ktorých deti nájdu svoje obľúbené figúrky nezbedného Kevina a Stuarta. Navyše deti môžu postavičku Kevina ľahko premeniť na zlomyseľného Boba.

Súpravy obsahujú aj motorku, na ktorej môžu žlté umpalumpy divoko jazdiť. Sada LEGO® Mimoni zaručuje vzrušenie a skvelú zábavu, ktorú môžu vaše deti zažiť priamo doma vo svojej izbe! Neznie to oveľa zábavnejšie ako pozerať na obrazovku?

Ďalšie sady LEGO® inšpirované obľúbenými filmami nájdete v rade LEGO® Movie.


© 2021 Hračky-Kong.sk | LEGO® a LEGO logo sú ochrannými známkami spoločnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všetky práva vyhradené.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figúrka sú ochrannými známkami LEGO Group a tu sú použité na základe osobitného povolenia.


Webdevel s.r.o.