Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO® DOTS

Vyzdobte si celý svoj svet

Stavebnice LEGO® DOTS sú predovšetkým o malých hladkých dielcoch o veľkosti jedného výstupku v pestrých farbách as hravými potlačami. Pomocou nich si môžu vaše deti vyzdobiť čo ich len napadne – písacie potreby, náramky, prívesky alebo napríklad rámčeky. Tým to však ani zďaleka nekončí, tieto pestrofarebné dieliky je samozrejme možné skombinovať aj s ďalšími stavebnicami LEGO®. Vyzdobiť nimi tak môžete napríklad byt v LEGO® City, kaviareň LEGO® Friends, zvieratká zo sád LEGO® Creator alebo dokonca meditačnú komoru Darth Vadera. Fantázii sa medze nekladú!

● Rad dekoračných doplnkov, pomocou ktorých si deti môžu vytvoriť unikátne náramky, prívesky, rámčeky alebo písacie potreby.
● Možno však využiť naprieč produktovými radmi LEGO®.
● Pre deti od 6 rokov.


© 2021 Hračky-Kong.sk | LEGO® a LEGO logo sú ochrannými známkami spoločnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všetky práva vyhradené.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figúrka sú ochrannými známkami LEGO Group a tu sú použité na základe osobitného povolenia.


Webdevel s.r.o.