LEGO® 40373 Sada doplnkov s minifigúrkami - púť


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

17,98 €

ks
7+
Odporúčaný vek
51
Počet kociek
4
Počet figúrok

EAN: 673419320573

So sadou doplnkov na motívy púte od LEGO® Iconic (40373) si celá rodina užije veľa zábavy. Súčasťou tejto pestrej stavebnice pre deti je aj miniatúrny model strelnice s vystreľovací - trafte zlatú plechovku a vyhrajte roztomilého plyšového medvedíka! V sade nájdete aj minifigúrky dievčatá, otecka a 2 zamestnancov púte, a navyše množstvo doplnkov pre ešte viac zábavy. Táto sada predstavuje ideálny darček pre všetkých staviteľov staršie ako 6 rokov, ktorí vďaka nej obohatí svoju LEGO® zbierku a získajú ďalšie možnosti hrania.

Deti si môžu prehrávať veselé príbehy z púte so sadou doplnkov od LEGO® Iconic, v ktorej nájdu malý model strelnice s vystreľovací a dve figúrky medvedíkov.
Súčasťou sady sú aj 4 minifigúrky - dievča (s potlačou, ktorý je novinkou pre január 2020), jej otecko a 2 zamestnanci púte - a navyše megafón a 2 zmrzliny pre ešte kreatívnejšie hranie.
Táto stavebnica predstavuje ideálny narodeninový alebo vianočný darček pre deti vo veku od 6 rokov, ktorý obohatí ich existujúce LEGO® sady. Nechýba ani jednoduchý návod, takže stavanie zvládnu úplne všetci.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty