Lego Technic 42110 Land Rover Defender

Stavebnice 42110 LEGO® Technic Land Rover Defender.

 

Funkce modelu zahrnují 4rychlostní sekvenční převodovku, pohon na všechna kola se 3 diferenciály, nezávislé tlumiče na obou nápravách, detailní 6válcový motor a funkční naviják.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

  

154,05 €

ks
9+
Odporúčaný vek
2573
Počet kociek

Žasne nad prvotriednym konstruktérstvím so stavebnicou 42110 LEGO® Technic Land Rover Defender. Pôsobivý LEGO model vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Land Rover vystihuje rafinovanosť vozidla s jeho čistými a modernými krivkami. Súčasťou stavebnice sú aj originálnymi ráfiky a terénne pneumatiky, a navyše množstvo ďalších realistických prvkov a funkcií. Otváracie dvere umožňujú prístup do prepracovaného interiéru s funkčným volantom, podrobnú palubnou doskou a prevodovou sústavou s 2 pákami pre vysoký alebo nízky prevodový pomer a radiacou pákou - prevodový systém je novinkou pre október 2019 a jedná sa o doposiaľ najdômyselnejší prevodovku LEGO Technic! Vo vnútri vozidla sú výklopné zadné sedadlá, za ktorými sa 4-rýchlostnou sekvenčnú prevodovku ukrýva. Model však ponúka aj veľa ďalších detailov. Úchvatná replika sa chváli 6válcovým motorom s pohyblivými piestami pod kapotou, funkčným pohonom na všetky kolesá sa 3 diferenciály, nezávislými tlmičmi na oboch nápravách a funkčným navijakom! Dokonca môžeš otvoriť zadné dvierka otočením rezervného kolesa. Stavebnica je náročnejšie, ale o to úžasnejšie staviteľský zážitok prináša. Odnímateľný strešný nosič s boxom, cestovný kufor a vyslobodzovacie podložky sú potom len čerešničkou na torte. Ideálny darček pre všetkých fanúšikov Land Roveru a zberateľov modelov áut.
Model s autenticky tvarovanou karosériou s emblémy značky Land Rover je dodávaný s originálnymi ráfiky a terénnymi pneumatikami, odnímateľným strešným nosičom s boxom, cestovným kufrom, rebríkom a záchranárske podložkami. K tomu všetkému možno otvoriť dvere, kapotu a zadné dvere, ktorými sa dostaneš do prepracovaného interiéru.Funkcia modelu zahŕňajú 4-rýchlostnou sekvenčnú prevodovku, pohon na všetky kolesá sa 3 diferenciály, nezávislé tlmiče na oboch nápravách, detailné 6 valcový motor a funkčné navijak.Súčasťou interiéru je detailný palubová doska, funkčné volant a výklopná zadné sedadlá, ktorá ukrývajú 4-rýchlostnou sekvenčnú prevodovku.Prevodový systém s 2 pákami pre vysoký alebo nízky prevodový pomer a radiacou pákou - systém je novinkou pre október 2019 a je doteraz najdômyselnejší prevodovkou LEGO Technic!Vychutnaj si autentickú kombináciu olivovo zelenej, šedej a čiernej farby.Zdvihni kapotu a prezri si dômyselný 6 valcový motor s pohyblivými piestami.Otvor dvierka pre prístup k detailnému interiéru.Otvor zadné dvere otočením rezervného kolesa.Súčasťou je niekoľko autentických nálepiek.Táto stavebnica LEGO® Technic je navrhnutá tak, aby tí poskytla úžasné staviteľské zážitky.Táto sada obsahuje viac ako 2500 dielikov.Land Rover Defender meria cez 22 cm na výšku, 42 cm na dĺžku a 20 cm na šírku.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty