LEGO® DOTS 41939 Ozdoba na tašku – dráčik

Potešte fanúšika tvorivých projektov a drakou touto úchvatnou sadou LEGO® DOTS Ozdoba na tašku – dráčik (41939)! Tento kvalitný a odolný doplnok umožňuje deťom navrhnúť a vyzdobiť si vlastnú ozdobu na tašku so zúrivým drakom, na ktorú si môžu zavesiť kľúče alebo si ju pripevnia na batoh.

Vlastné sebavyjadrenie
Tento praktický a tvorivý darček obsahuje kocku s priestorom na množstvo zábavných dizajnov, krúžok na jej pripevnenie a nástroj na vyberanie dielikov. Deti si môžu z dielikov levanduľovej, modrej, modrozelenej a ružovej farby vyrobiť unikátneho draka. Ak chcete rozvíjať ich kreativitu, doprajte im vrecko Doplnky DOTS zo 4. série (41931 – predáva sa samostatne), s ktorým môžu vytvárať rôzne nové výrazy a návrhy.

Zábavný model pre malých milovníkov umenia a ručných prác
Deti si môžu upraviť ozdobu na tašku podľa seba: môžu meniť výraz dračej tváre a potom sa o svoje dizajny deliť s kamarátmi. Toto vrecko plné zábavy je ideálne pre tých, ktorí chcú skombinovať záľubu svojich detí v umení a remeslách s možnosťou sebavyjadrenia, a zároveň ide o krásny darček „len tak“ alebo na sviatky, pretože deti inšpiruje k tvorivým hrám.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

5,50 €

ks
5-6
Odporúčaný vek

EAN: 5702016915341

• Prekvapte dieťa touto úžasnou sadou LEGO® DOTS Ozdoba na tašku – dráčik (41939), ktorá obsahuje odolnú kocku so závesným krúžkom, nástrojom na vyberanie dielikov a tiež záplavu pestrofarebných dielikov.

• Deti získajú inšpiráciu na to, aby si upravili ozdobu na tašku podľa nápadov na obale, alebo si môžu vymyslieť vlastné fantastické vzory, ak zapoja vlastné tvorivé a dizajnérske schopnosti.

• Dieliky v balení sú skvelé na výzdobu. Deti môžu tiež vymeniť dieliky za iné z ďalších hračkárskych sád alebo vreciek na ručnú výrobu, ako sú DOTS doplnky – 4. séria (41931 – predáva sa samostatne), a zažiť tak ešte viac zábavy pri dizajnovaní!

• Táto krásna ozdoba na tašku nadchne každé dieťa. Ide o dokonalý darček „len tak“ alebo na sviatky: môžete si na ňu zavesiť kľúče alebo si ju môžu chlapci či dievčatá vo veku od 6 rokov pripevniť na školskú tašku.

• Kreatívna a praktická zábava na každom kroku Všetky ozdoby na tašku merajú vyše 4 cm na výšku, 3 cm na šírku a 3 cm do hĺbky a budú trvácnou, no zároveň praktickou odmenou alebo prekvapivým darčekom pre každé dieťa.

• Podarujte deťom kúsok umenia v podobe LEGO® DOTS stavebnice. Túto roztomilú ozdobu na tašku s drakom si môžu deti jedinečne vyzdobiť podľa svojich predstáv a zároveň tak rozvíjať sebaistotu zábavným spôsobom.

• LEGO® DOTS stavebnice ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a dizajnovania vlastnoručne vyrobených doplnkov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO® kockami zažiť ďalšie skupiny detí.

• LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.

• LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Kouzelný doplněk k ozdobení
Kouzelný doplněk k ozdobení
Kreativní ozdoba na tašku LEGO® DOTS v podobě dráčka umožňuje dětem probudit v sobě divoké umělce.
Zábavná drobná tvůrčí hračka
Zábavná drobná tvůrčí hračka
Když otevřete balíček, můžete se ihned pustit do zdobení – dětem tak nic nebude bránit v tom, aby předvedly svůj fantastický styl.
LEGO® DOTS Ozdoba na tašku – dráček
Balíček plný tvůrčí zábavy
Balíček plný tvůrčí zábavy
Děti se ihned pustí do vymýšlení vlastních jedinečných designů.
Hraní podle vlastních představ
Hraní podle vlastních představ
Skvělá volba pro děti, které chtějí dát na odiv svou kreativitu.
Užitečné i osobité
Užitečné i osobité
Bezvadný způsob, jak si ozdobit tašku, batoh nebo třeba bundu.
Nechte se inspirovat
Nechte se inspirovat
Vymýšlení nových designů u dětí rozvíjí vynalézavost a sebevědomí.
Neomezené množství vzorů
Neomezené množství vzorů
Tuto visačku můžete zdobit a předělávat stále dokola.
Tvořte nevídané designy
Tvořte nevídané designy
Zdobte modely a různě je kombinujte (sady se prodávají zvlášť).

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty