LEGO® Minecraft™ 21167 Trhovisko

Stavebnica LEGO® Minecraft™ Trhovisko (21167) je nabitá obľúbenými prvkami a funkciami z hry Minecraft™, ktoré inšpirujú k nekonečnej nápaditej hre na postavy: vybuchujúcu baňu, nepriateľského kostlivca, tajomného obchodníka a 2 lamy!Všestranná praktická stavebnica plná zábavy v štýle Minecraft™V Minecraft™ bani je veľa vecí, ktoré deti vtiahnu do hry a zabavia. Hlavný hrdina, Steve, usilovne pracuje na ťažbe vzácnych zdrojov a potom ich berie do predajného stánku. Ale deti mu musia pomôcť v zápase s radom klasických napínavých situácií v štýle Minecraft™. Sú tu voľne pustené lamy, výbuch, nepriateľský kostlivec do súboja, a zdá sa, že obchodník nebude mať čo predávať! Alebo áno? Deti musia otočiť rukoväťou a tak odhaliť skryté prvky.Vdýchnite život stavaniu a súbojom v štýle Minecraft™!Hľadáte najlepší narodeninový darček alebo hračku na Vianoce pre fanúšika hry Minecraft™? Stavebnice LEGO® Minecraft™ prinášajú všetky figúrky a celú zábavu z online hry priamo do detských rúk.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

18,40 €

ks
5-8
Odporúčaný vek
189
Počet kociek
3
Počet figúrok

EAN: 5702016913453

• LEGO® Minecraft™ Trhovisko (21167) je všestranná stavebnica vyžadujúca praktický prístup. Nájdete tu prvky a funkcie prinášajúce nekonečnú zábavu v štýle Minecraft™: ťažbu, výbuchy, tajomného obchodníka, nepriateľského kostlivca a 2 voľne pustené lamy!

• Obsahuje obľúbené postavy a tvory z hry Minecraft™: Stevea, obchodníka, kostlivca a 2 lamy. Súprava obsahuje aj zábavné funkcie, ako vybuchujúcu baňu a trhovisko.

• Deti pomáhajú Steveovi poradiť si so všetkým, čo sa deje vo svete Minecraft™. Zažijete výbuch v bani, súboj s kostlivcom či chytanie lám. Ďalej je tu obchodník, ktorý nemá čo predávať, až kým neotočíte rukoväťou – a tak odhalíte jeho tovar.

• Táto stavebnica prinášajúca množstvo zábavy sa skvelo hodí ako narodeninový alebo vianočný darček pre deti vo veku od 8 rokov, ktoré chcú posunúť svoje dobrodružstvá vo svete Minecraft™ na úplne novú úroveň.

• Tento Minecraft™ model meria vyše 14 cm na výšku, 14 cm na šírku a 9 cm do hĺbky a svojím prevedením inšpiruje k nekonečným dobrodružstvám pri hre na postavy. Ak chcete zažiť ešte viac zábavy, súprava sa dá ľahko kombinovať s ostatnými hračkami zo série LEGO® Minecraft™.

• Nie sú potrebné žiadne batérie, len predstavivosť zvedavých detí! Hra si vyžaduje praktický prístup a prináša skvelý spôsob, ako rozvíjať u detí manuálne zručnosti, tvorivosť a schopnosť riešenia problémov.

• Jednoduchý tlačený návod na stavanie pomáha deťom ihneď začať objavovať známe miesta z hry Minecraft™ a užívať si zábavné funkcie a štýlové postavy.

• Stavebnice z edície LEGO® Minecraft™ prenášajú napínavú atmosféru sveta Minecraft™ do reálneho sveta. Kvalitné modely s autentickým vzhľadom v súpravách zo série LEGO® Minecraft™ posúvajú zážitky detí pri hre do inej úrovne!

• LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko spájajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.

• LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty