LEGO® Friends 41450 Nákupné stredisko v mestečku Heartlake

Potešte malých nákupných maniakov nákupným strediskom v mestečku Heartlake (41450). Dodáva sa so 6 postavičkami vrátane mikrobábiky, ktorá je novinkou pre január 2021. Deti v ňom môžu spolu s Emmou a jej rodinkou objavovať kopu predajní a občerstvenie v reštauračnej zóne.Poriadny nákupný zážitokNejde len o oblečenie. Toto nákupné stredisko má 5 predajní, ktoré oslovia rôzne záujmy detí vrátane jedla, hudby, techniky i hračiek. Zábavné hry sú isté aj vďaka dvom samostatným herným dielom – fotobunke a otočnému módnemu podstavcu. Sada je tak skvelou interaktívnou hračkou a navyše je dostatočne kompaktná, aby si kúsok LEGO® zábavy deti mohli vziať ku kamarátom či do školy.Sada, na ktorú budú deti hrdéPri stavaní tejto 1 032-dielnej sady sa deti budú naozaj vyžívať a zabávať! Toto trojposchodové nákupné stredisko sa stane centrom pozornosti každej detskej izby a uchváti všetkých kamarátov. Zaveďte deti do mestečka Heartlake, kde si užijú tie najlepšie chvíle s rodinou a kamarátmi.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

77,22 €

ks
7-11
Odporúčaný vek
1032
Počet kociek

EAN: 5702016916140

• Veľké nákupné stredisko s rôznymi obchodmi, fotobunkou, módnym podstavcom a reštauračnou zónou má množstvo šikovných prvkov, vďaka ktorým sa deti môžu vžiť do rodinných nákupov v mestečku Heartlake.

• Stavebnica nákupného strediska v mestečku Heartlake (41450) obsahuje 6 minifigúrok – 4 LEGO® Friends minibábiky, mikrobábiku a figúrku bábätka – ako aj doplnky, ktoré nápaditým hrám v nákupnom stredisku vdýchnu život.

• V nákupnom stredisku sa nachádza 5 obchodov, v ktorých môžu deti nakúpiť všetko, čo ich zaujíma – techniku, hudobné a módne doplnky a hračky. Na treťom poschodí sa zas rozprestiera reštauračná zóna so stánkom na bublinkový čas a predajňou rezancov.

• V nákupnom stredisku sa nachádza množstvo štýlových prvkov vrátane bankomatu, stanice na prebaľovanie bábätka, predajne sú plné realistických doplnkov a nechýba ani eskalátor a kĺzačka, ktorá spája druhé a tretie poschodie.

• Set poteší malých staviteľov od 8 rokov, ktorí zbožňujú nákupy, ako darček na narodeniny či inú príležitosť. Zároveň táto hračka podporuje kamarátske vzťahy pri spoločných nákupoch.

• Táto interaktívna 1 032-dielna hračka pre deti meria vyše 26 cm na výšku, 40 cm na šírku a 16 cm do hĺbky, takže je pôsobivým výstavným kúskom, ktorý okúzli každú návštevu.

• Zaveďte deti do sveta LEGO® Friends, kde si nájdu kamarátov, s ktorými sa stotožnia. Všetci sú vítaní!

• LEGO® Friends sady spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.

• Obľúbené LEGO® Friends stavebnice s motívom mestečka Heartlake testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty