LEGO® City 60241 Jednotka s policajným psom

Deti zbožňujú hry na hrdinov! S touto LEGO® City Jednotkou s policajným psom (60241) sa do toho môžu s chuťou pustiť! Stavebnica sa skladá z policajného autíčka s priestorom pre policajného strážnika a jeho verného psa, klenotníctva a zločinca so sochorom. Dokonalý námet pre malých bojovníkov proti zločinu. Zábavná policajná stavebnica pre deti Táto hračka pre deti od 4 rokov obsahuje jednoduchý tlačený návod a špeciálnu kocku pre začiatočníkov, aby sa deti mohli pýšiť stavaním LEGO® hračiek. A vďaka bezplatnej aplikácii LEGO® Life získavajú deti Instructions PLUS, interaktívny návod s nástrojmi na zobrazovanie modelu, s ktorými bude skladanie LEGO® stavebníc skutočne hračka. LEGO® City – skvelé hračky pre deti S policajnými stavebnicami LEGO® City sa deti môžu ponoriť sa do dobrodružstiev s otvoreným koncom a akčných scenárov, ktoré odrážajú situácie zo skutočného života. A vďaka širokej ponuke budov a vozidiel s množstvom funkcií nebudú stáť detskej fantázii v ceste žiadne prekážky.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

7,7 €

ks
5+
Odporúčaný vek
67
Počet kociek
1
Počet figúrok

EAN: 5702016617559

• Táto hračka Jednotky s policajným psom predstavuje ideálny úvod do sveta LEGO® City. Dokonale sa hodí pre deti vo veku od 4 rokov, bola navrhnutá tak, aby podporovala predstavivé hry postavy založené na scenároch zo skutočného života.

• Čo je v balení? Skvelé policajné autíčko s priestorom pre policajného strážnika a jeho verného psa, prostredie klenotníctva s 2 drahokamami, zlodej so sochorom a vrecom na lup.

• Deti môžu kombinovať postavy a modely v tejto stavebnici Lego® City Policajná jednotka so psom (60267) s ostatnými LEGO® hračkami a pripravovať svoje vlastné jedinečné výtvory na hru alebo vystavenie.

• LEGO® stavebnice pre deti od 4 rokov predstavujú zábavný spôsob, ako sa učiť skladať LEGO® stavebnice. So špeciálnymi kockami pre začiatočníkov a jednoduchými tlačenými návodmi na stavanie pomáhajú deťom postupne získavať sebadôveru a schopnosti.

• Policajné autíčko má vďaka rozmerom (5 cm) na výšku, 9 cm na dĺžku a 5 cm na šírku priestor pre policajného strážnika a jeho psa. Klenotníctvo zasa meria viac ako 6 cm na výšku, 4 cm na šírku a 3 cm na hĺbku.

• Stavebnica Jednotka s policajným psom pre deti nevyžaduje batérie, takže sa hra môže začať hneď!

• Táto policajná stavebnica má tlačený návod a Instructions PLUS, interaktívny návod, vďaka ktorému sa začínajúci stavitelia zmenia na skutočných majstrov stavania! K dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life pre inteligentné zariadenia.

• Policajné LEGO® City stavebnice ponúkajú budovy s množstvom funkcií, skvelé vozidlá a zábavné postavy, ktoré stimulujú predstavivú hru na postavy pri vytváraní dobrodružstiev s otvoreným koncom v realistickom prostredí.

• LEGO® City stavebnice spĺňajú najvyššie štandardy v odvetví, ktoré zabezpečujú opakované možnosti jednoduchého rozobratia a opätovného poskladania týchto zábavných hračiek.

• V spoločnosti LEGO® Group LEGO® City kocky a dieliky dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty