LEGO® Friends 41447 Park v mestečku Heartlake

Pozvite malých staviteľov na fantastickú párty v parku mestečka Heartlake zo série LEGO® Friends (41447). Deti, ktoré najviac zo všetkého zbožňujú stretnutia s kamarátmi, s radosťou pomôžu Henrymu osláviť narodeniny s kamarátmi.Krása tkvie v detailochVďaka množstvu podnetných prvkov, 3 minibábikám a 1 mikrobábike, ktoré v sebe táto LEGO® Friends stavebnica ukrýva, môžu deti vymýšľať zábavné príbehy s kamarátmi a naplno tak využiť svoju tvorivosť. Súčasťou je piñata, ktorú deti môžu rozbiť a nájsť v nej sladkosti. Taktiež sa môžu pridať ku kamarátom na rotujúci tanečný parket v altánku alebo sa plaviť po jazere v elegantnom labuťom člne. Nápadité hry rozprúdi množstvo rozkošných doplnkov, ako sú LEGO® balóny, šarkan s ohybným chvostom a oriešok pre veveričku.V hre sú všetci vítaníZaveďte malých staviteľov do sveta mestečka Heartlake, kde si nájdu kamarátov, ktorí sú presne ako oni. Dvere sú tu otvorené pre každého.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

29,70 €

ks
5-8
Odporúčaný vek
432
Počet kociek
4
Počet figúrok

EAN: 5702016971743

• Poznáte dieťa, ktoré zbožňuje oslavy? Potešte ho tvorivou stavebnicou parku v mestečku Heartlake (41447) zo série LEGO® Friends! Je plná rôznych prvkov, ktoré deti využijú v hodinách kamarátskych hier.

• Súčasťou tohto narodeninového setu sú 3 LEGO® Friends minibábiky, 1 mikrobábika a figúrka veveričky, takže deti si užijú hromadu hier na postavy.

• Deti sa zabavia pri svojich obľúbených párty aktivitách, či už je to rozbíjanie piñaty alebo tanec na tanečnom parkete. Keď bude zábavy dosť, môžu sa schladiť plavbou po jazierku.

• Rozkošné prvky setu deti bezpochyby potešia. Piñata je naplnená cukríkmi, šarkan má ohybný chvost a parket sa zas otáča a vytvára tak dojem, že minibábiky skutočne tancujú.

• Tento set je ideálny darček na narodeniny pre deti vo veku nad 6 rokov alebo odmena na špeciálnu príležitosť. Dodáva sa s jasným návodom, takže nie sú potrebné veľké skúsenosti so stavaním.

• Táto 432-dielna stavebnica meria vyše 14 cm na výšku, 30 cm na šírku a 12 cm do hĺbky, takže kopu hier ukrýva v neveľkých rozmeroch.

• Darčeky z mestečka Heartlake sú plné realistických prvkov, ktoré deťom pomôžu zahrať sa na realistické situácie a objaviť svoje záujmy s tými najlepšími kamarátmi.

• Stavebné dieliky tejto novej LEGO® stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.

• Túto obľúbenú LEGO® hračku testujeme na maximum s cieľom uistiť sa, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Úžasný dárek pro děti, které milují oslavy
Úžasný dárek pro děti, které milují oslavy
Vydejte se na stylovou narozeninovou oslavu v parku – na děti čeká spousta úžasných modelů a doplňků.
Všichni jsou zvaní na oslavu v parku!
Všichni jsou zvaní na oslavu v parku!
Dejte dětem možnost užít si narozeninovou oslavu s kamarádkami LEGO® Friends. Nechybí piñata, rotující taneční parket a labutí lodička.
LEGO® Friends Park v městečku Heartlake
Spousta zábavných postav
Spousta zábavných postav
Součástí sady je 5 figurek, včetně minipanenek Emmy a Olivie.
Interaktivní hraní
Interaktivní hraní
Otáčejte střechu altánu a roztočte taneční parket.
Kreativní doplňky
Kreativní doplňky
Krásná labutí lodička zaveze představivost dětí na nejedno dobrodružství.
Stavějte, fantazírujte a objevujte
Stavějte, fantazírujte a objevujte
Děti budou v pohodlí domova zdokonalovat stavitelské dovednosti, posílí důvěru ve své tvůrčí schopnosti a vyzkouší si sociální interakce.
Dokonalý dárek
Dokonalý dárek
Ideální dárek k narozeninám pro děti od 6 let. Stavebnice také skvěle poslouží jako odměna či překvapení pro jakoukoli jinou příležitost.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty