LEGO® Friends 41426 Kaviareň v parku mestečka Heartlake

Poznáte niekoho, kto miluje dobrotky a trávenie času s kamarátmi? Vezmite deti do kaviarne v parku mestačka Heartlake (41426), aby každý deň mohlo poklebetiť s kamarátkami v parížskej atmosfére. Toľko možností, ako sa hrať Malí kulinári si hry na kaviareň zamilujú. Vďaka potrebným doplnkom sa budú môcť vžiť do úlohy čašníčky, ktorá mixuje smoothie a pripravuje vafle hladným zákazníkom. Kuchyňa tejto súpravy je plná zaujímavých detailov. Dúšok tvorivosti v deťoch vzbudia sklápací vaflovač, mixér na nápoje a prísady na varenie. Okrem toho sa deti môžu zahrať na Miu, ktorá sa premáva na skejtborde, a keď príde čas na niečo pod zub, kráti si čas hraním sa s veveričkou. Hračky, ktoré majú srdce Vďaka LEGO® Friends súpravám sa deti môžu zahrať na svoje obľúbené scénky zo seriálu Mestečko Heartlake vo svojich izbičkách. Môžu si zinscenovať svoje obľúbené seriálové príbehy, prípadne si vymyslieť vlastné. V spoločnosti LEGO® Friends kamarátok, Mii, Stephanie, Andrey, Emy a Olivie, môžu deti objaviť nové záľuby.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

16,37 €

ks
5+
Odporúčaný vek
224
Počet kociek
2
Počet figúrok

EAN: 5702016619119

• Inšpirujte hodiny tvorivej zábavy plnej kulinárskych hier s touto kaviarňou v parku mestečka Heartlake (41426). Deti sa môžu zahrať na čašníčku s hračkárskym menu a pripravovať pokrmy alebo na zákazníkov, ktorí si vychutnávajú svoju dobrotu.

• Súčasťou kaviarne sú dve minibábiky, figúrka veveričky, kuchyňa s vaflovačom, mixér a mnoho ďalších doplnkov, s ktorými deti strávia hodiny vymýšľaním príbehov.

• S touto stavebnicou sa deti môžu zahrať na čašníčka, ktorý pripravuje jedlo a obsluhuje, alebo na zákazníka. A keďže je táto LEGO® kaviareň v parku kompatibilná s ostatnými LEGO® sadami a kockami, deti si užijú neobmedzené herné možnosti.

• Skvelý darček na narodeniny, Vianoce či jednoducho pekná odmena pre milovníkov kulinárskeho umenia nad 6 rokov. Táto 224-dielna stavebnica je primerane náročným stavebným projektom pre nováčikov vo svete LEGO® stavebníc.

• Kaviareň meria vyše 11 cm na výšku a 14 cm na dĺžku, takže ako výstavný kúsok nezaberá veľa miesta. A kto by nechcel ukázať svoju rozkošnú parížsku kaviareň s milými dverami vo francúzskom štýle?

• Deti sa určite nebudú môcť dočkať tvorivých hier v parku. Máme však dobré správy: na hru s kaviarňou batérie nie sú potrebné, takže deti sa môžu začať hrať ihneď!

• Ako všetky hračky zo série LEGO® Friends, aj táto kaviareň v parku mestečka Heartlake sa dodáva so zrozumiteľným návodom, ktorému deti nad 6 rokov ľahko porozumejú. Takže kým váš malý staviteľ stavia, môžete si oddýchnuť.

• Pomôžte deťom objaviť nové záľuby prostredníctvom farebných súprav mestečka Heartlake zo série LEGO® Friends. Vaši najmenší sa s nimi môžu zahrať na scénky z televízneho seriálu, prípadne si vymyslieť vlastné príbehy.

• LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť. Robíme to tak už od roku 1958.

• Stavebnice zo série LEGO® Friends dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality."

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty