LEGO® Friends 41663 Emma a jej dalmatínský boxík

Hľadáte kúsok LEGO® zábavy ako odmenu pre malého staviteľa? Stavebnica LEGO® Friends Ema a jej dalmatínsky boxík (41663) je prenosným setom, ktorý poteší malých milovníkov zvierat na cestách. Súčasťou tohto narodeninového darčeka pre deti je minibábika LEGO® Friends Ema, ktorá oslavuje narodeniny šteniatka dalmatínca.Drobné šteniatko na cestyTáto rozkošná prenosná hračka je dostatočne malá, aby sa zmestila do tašky, a obsahuje všetko čo deti potrebujú na spestrenie najdlhších ciest. Je taktiež dokonalým zdrojom zábavy v duchu série LEGO® Friends počas prestávok v škole alebo stretnutí s kamarátmi. Ak si myslíte, že dalmatínci sú vždy čiernobieli, presvedčte sa o opaku! Farbu svojho dalmatínca objavia deti až po otvorení boxíka!Nadšenie pri hraníUkážte deťom LEGO® Friends boxíky, ktoré im zaručia kopu hier so zvieratkami skutočne kdekoľvek!


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

9,6 €

ks
5-8
Odporúčaný vek

EAN: 5702016915570

• Potešte deti dobrodružstvom na cestách s prenosnou zvieracou stavebnicou LEGO® Friends 41663 Ema a jej dalmatínsky boxík. Deti sa v nej zahrajú na oslavu zvieratka a keď boxík zavrú, môžu si zábavu vziať so sebou aj na cesty.

• Vnútri tohto boxíku deti nájdu minibábiku Emu zo série LEGO® Friends, rozkošnú figúrku psíka v náhodnej farbe a kopu doplnkov, ktoré rozvíria detskú fantáziu.

• Deti sa s hračkami zvieratiek môžu hrať buď mimo herného boxíku, alebo si ich zbaliť a vziať so sebou na cesty.

• Jednoduché modely v boxíkoch sú pre deti skvelým vstupom do sveta LEGO® Friends. Malý dalmatínec je dokonalou odmenou alebo darčekom na narodeniny či Vianoce pre deti vo veku od 6 rokov.

• Boxík meria vyše 7 cm na výšku a 8 cm na šírku a vďaka novinke januára 2021, textilným uškám a psej tváričke, je rozkošným drobným výstavným kúskom na písací stôl.

• Uveďte deti do sveta mestečka Heartlake, miesta plného napínavých misií a skvelých priateľstiev, kde spoznajú svoje túžby a postavy podobné im samotným.

• Dieliky tejto novej stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.

• LEGO® Friends kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Zábavný boxík se zvířátkem
Zábavný boxík se zvířátkem
Kompaktní psí boxík s ušima, který ukrývá minipanenku a zvířecí figurku v 1 ze 4 barev.
Krabička, která zažehne jiskru nápaditého hraní
Krabička, která zažehne jiskru nápaditého hraní
Oslavte narozeniny Emmina dalmatina. Co by to bylo za oslavu bez balonků a slavnostní fotografie?
LEGO® Friends Ema a její dalmatinový boxík
Velká zábava v malém provedení
Velká zábava v malém provedení
Obsahuje spoustu dílků, které poslouží jako inspirace ke hraní.
Kdykoliv a kdekoliv
Kdykoliv a kdekoliv
Hrajte si na cestách! Všechny dílky se pohodlně vejdou do boxíku. 
Překvapení uvnitř
Překvapení uvnitř
Figurka dalmatina v jedné ze čtyř různých barev.
Drobná odměna se spoustou zábavy
Drobná odměna se spoustou zábavy
Tato 41dílná sada představuje skvělý dárek k jakékoliv příležitosti pro milovníky zvířat ve věku od 6 let.
Ideální parťák na hraní
Ideální parťák na hraní
Kompaktní boxíky přináší dětem hodiny zábavy. Zabaví se o samotě, nebo si ho mohou vzít s sebou třeba na návštěvu ke kamarádům.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty