LEGO City 60306 Obchodná ulica

V tejto prémiovej stavebnici obchodnej ulice (60306) zo série LEGO® City, plnej rôznych modelov, sa to jednoducho hemží všelijakými prvkami a funkciami. Stojí tu pekáreň, cyklistický obchod a park s tréningovým centrom pod holým nebom. Okrem toho v nej deti nájdu kuriérsky bicykel, športiak a služobnú dodávku s teleskopickou plošinou a 6 zábavných minifigúrok. Navyše vďaka LEGO cestným doštičkám môžu deti ulicu spojiť s ďalšími sadami a svoje mesto rozšíriť, ako sa im zapáči!Množstvo modelov pre deti od 6 rokovLEGO City sada obchodnej ulice sa dodáva s ľahkým návodom, vďaka ktorému deti s hrdosťou zvládnu postaviť si vlastné LEGO hračky. Deti, kamaráti aj celé rodiny si užijú zábavné stavanie a nekonečné hry plné fantázie.Inšpiratívne LEGO hračky pre chlapcov a dievčatáLEGO City sady podnecujú neobmedzené hry založené na skutočnom živote plné prepracovaných budov, realistických áut a zábavných postáv, ktoré vytvárajú príjemný a zábavný staviteľský zážitok.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

  

51,94 €

ks
5-6
Odporúčaný vek
533
Počet kociek
6
Počet figúrok

• Táto prémiová stavebnica LEGO® City Obchodná ulica (60306) obsahuje do detailov prepracované budovy, štýlové vozidlá a zábavné postavy zo skvelými doplnkami. Je odmenou pre deti vo veku od 6 rokov!
• Zahŕňa LEGO® podložky s cestou, auto, cyklistické pruhy a križovatku, ako aj pekáreň, obchod s bicyklami, exteriérové tréningové centrum, nákladný bicykel, servisný nákladiak s pracovnou plošinou, športiak a šesť minifigúrok.
• Táto LEGO® sada je plná realistických funkcií pre nápaditú hru. A s LEGO podložkami s cestou v balení ju deti môžu pripojiť k iným sadám a rozšíriť svoje mesto – presne podľa svojich predstáv!
• Táto kvalitná stavebnica LEGO® Obchodná ulica je pôsobivým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov.
• Po zostavení táto LEGO® stavebnica obchodnej ulice meria vyše 13 cm na výšku, 40 cm na šírku a 28 cm do hĺbky.
• Nájdete v nej tieto LEGO® doplnky: croissant, chlieb, praclík, banán, fľašu s vodou, pretekajúci hydrant, žiarovku, prvky pouličného osvetlenia, ktoré v noci žiaria, a psie hovienko.
• Táto stavebnica obsahuje jednoduchý návod, ktorý umožní malým staviteľom LEGO stavebníc uspokojivý zážitok zo samostatného stavania a hry.
• Súpravy série LEGO® City My City obsahujú farebné stavby, skvelé hračkárske vozidlá a zábavné postavičky. To všetko podnecuje u detí nápaditú hru na postavy a vymýšľanie si nekonečných dobrodružných príbehov v realistickom prostredí.
• Všetky LEGO® kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné – robíme to tak už od roku 1958.
• LEGO® City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá sada spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty