LEGO City 60289 Transport akrobatickej stíhačky

Dovoľte detskej fantázii vzniesť sa do oblakov s transportom akrobatickej stíhačky (60289) zo série LEGO® City. Obsahuje kĺbový transport a štýlovú hračkársku stíhačku s nastaviteľnými krídlami chvosta a zafarbeným kokpitom. Pridajte figúrky pilota a šoféra a kopu štýlových doplnkov pre dobrodružné hry na postavy v nadzvukovej rýchlosti.Vzrušujúca stavebnica pre deti vo veku od 5 rokovTáto LEGO City stavebnica obsahuje návod Instructions PLUS a zrozumiteľný návod na stavanie! Súčasťou bezplatnej aplikácie Building Instructions pre smartfóny a tablety je táto interaktívna stavebná príručka s nástrojmi na priblíženie, otáčanie a zobrazovanie, ktorá prevedie deti stavebným procesom krok za krokom.Skvelé autá zo série LEGO City – Štýlové hračky pre detiDeti vyrastajú obklopené úžasnými autami a strojmi. Stavebnice z radu LEGO City Skvelé vozidlá im dávajú možnosť realistické modely preskúmať zblízka a užiť si neobmedzené, nápadité hry so zábavnými postavami.


Ľutujeme, predaj zvoleného produktu skončil.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Odmeňte svojho malého hrdinu všedných dní pôsobivým transportom akrobatickej stíhačky (60289) zo série LEGO® City. Obsahuje štýlové vozidlá a zábavné postavy, vďaka ktorým sa fantastické hry vznesú až k oblakom.
• Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na postavenie kĺbového transportu s prívesom, ktorý prepravuje superštýlovú stíhačku. Nechýbajú ani minifigúrky pilota a šoféra a zábavné doplnky.
• Súčasťou tejto pôsobivej stavebnice je kĺbový transport s miestom pre minifigúrku šoféra a úžasná stíhačka s nastaviteľnými zadnými krídlami a tónovaným kokpitom pre minifigúrku.
• Skvelo sa hodí ako darček na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre dievčatá a chlapcov vo veku od 5 rokov.
• Po zostavení tento LEGO® City transport akrobatickej stíhačky (so stíhačkou) meria vyše 8 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 17 cm na šírku.
• Dodáva sa s doplnkami, ako sú šálka kávy, debna s náradím, hasák, 2 signálne tyče, letecká prilba a dýchacia maska.
• Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS s rôznymi nástrojmi na zobrazovanie modelu pre nádejných staviteľov. Je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre inteligentné zariadenia.
• LEGO® City stavebnice veľkých vozidiel rozvíjajú fyzické zručnosti a sebadôveru detí prostredníctvom modelov s množstvom funkcií a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej tvorivej hre.
• Všetky LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zábavne sa s nimi stavia. Takto je to už od roku 1958.
• LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty