LEGO® City 60286 Záchranná plážová štvorkolka

Odmeňte svojho hrdinu všedných dní dávkou nápaditej zábavy s touto stavebnicou záchrannej plážovej štvorkolky (60286) zo série LEGO® City. Obsahuje ochrannú klietku a príves na prevoz vodného skútra, ktorý je tiež súčasťou balenia. Navyše v nej deti objavia minifigúrku plavčíka a figúrku žraloka, s ktorými sa zahrajú na hrdinské nábrežné dobrodružstvá.Určené pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokovSúčasťou tejto zábavnej plážovej sady je jednoduchý tlačený návod a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod má nástroje na otáčanie a približovanie modelu, s ktorými je LEGO® stavanie naozaj hračka.Skvelé vozidlá z LEGO® CitySady zo série LEGO® City Skvelé vozidlá ponúkajú prepracované pozemné, vzdušné a námorné hračky, ktoré rozprúdia fantáziu detí. Majú tak možnosť objavovať realistické stroje a dopravné prostriedky a zároveň pri stavaní rozvíjať fyzické zručnosti a sebaistotu.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Predstavte chlapcom a dievčatám vo veku od piatich rokov vzrušujúci svet LEGO® City touto stavebnicou LEGO® City Záchranná plážová štvorkolka (60286). Zábava as začína ihneď po rozbalení.

• Táto stavebnica obsahuje štvorkolku s prívesom na prepravu vodného skútra, ako aj minifigúrku záchranára a figúrku žraloka. Všetko, čo deti potrebujú na celé hodiny tvorivej hry!

• Štvorkolka obsahuje otváraciu klietku proti prevráteniu. Do štvorkolky aj vodného skútra možno vložiť minifigúrku záchranára.

• Stavebnica LEGO® City Beach Záchranná plážová štvorkolka je skvelý darček na Vianoce či narodeniny alebo skvelá odmena pri inej príležitosti pre deti vo veku od piatich rokov.

• Po zostavení meria štvorkolka s prívesom a vodným skútrom viac než 7 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.

• LEGO® doplnky v súprave zahŕňajú vysielačku a ďalekohľad.

• Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, vďaka ktorému je stavanie s LEGO® kockami skutočne hračka. Je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions.

• LEGO® City stavebnice skvelých vozidiel rozvíjajú fyzické zručnosti a sebadôveru detí prostredníctvom pozemných, vzdušných a vodných vozidiel s množstvom funkcií a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej tvorivej hre.

• Všetky LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zábavne sa s nimi stavia. Takto je to už od roku 1958.

• LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Sada s pobřežní hlídkou a parádními vozidly
Sada s pobřežní hlídkou a parádními vozidly
Nasedněte na plážovou čtyřkolku záchranářů a užijte si bezpočet hrdinských dobrodružství v LEGO® City.
Vozidla, která inspirují ke kreativnímu hraní
Vozidla, která inspirují ke kreativnímu hraní
Model čtyřkolky, přívěs, přepravitelný vodní skútr a minifigurka plavčíka zaručí spoustu napínavých příběhů z pláže.
LEGO® City Záchranná plážová čtyřkolka
Dobrodružná pobřežní hlídka
Dobrodružná pobřežní hlídka
Nápadité akční scénáře s realistickými vozidly.
Parádní funkce
Parádní funkce
Přepravte záchranný vodní skútr na přívěsu čtyřkolky.
Inspirativní doplňky
Inspirativní doplňky
Ve stavebnici najdete také vysílačku a žraloka.
Jednoduchý digitální návod na stavění
Jednoduchý digitální návod na stavění
Díky návodu Instructions PLUS si mohou děti model přibližovat, otáčet a různě zobrazovat – najdete ho v aplikaci s LEGO® návody na stavění.
Co je v krabici?
Co je v krabici?
Čtyřkolka s přívěsem pro přepravu vodního skútru, minifigurka plavčíka a figurka žraloka.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty