LEGO® DUPLO® 10948 Garáž a umývačka áut

Hľadáte hračkárske auto, ktoré pomôže rozvíjať staviteľské zručnosti a fantáziu vašich ratolestí? Táto univerzálna stavebnica LEGO® DUPLO® Garáž a autoumyváreň (10948) je plná aktivít pre drobných milovníkov automobilov.Tvorivá zábava v autoserviseTáto univerzálna stavebnica s autami obsahuje automatickú autoumyváreň, nabíjaciu stanicu, rampu, parkovacie miesta, závoru, miesto na ručné umytie auta, 2 autá (z toho 1 s mechanickou funkciou Push&Go) a karavan s priestorom pre 3 minifigúrky a s vybavením na streche, ako aj doplnky a postavičky (2 muži, babička, dieťa a psík), ktoré inšpirujú k nekonečným nápaditým hrám. A zatiaľ čo budú deti objavovať bezbrehé herné možnosti tohto modelu, zároveň nadobudnú základné zručnosti, ktoré im poslúžia po celý život.Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatáHračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnom skladaní dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

81,28 €

ks
0-4
Odporúčaný vek
112
Počet kociek

EAN: 5702016911329

• LEGO® DUPLO® Garáž a autoumyváreň (10948) je stavebnica univerzálneho autoservisu s aktivitami na rozvoj zručností, nápaditými funkciami a nekonečnými hernými možnosťami.
• Obsahuje 4 figúrky DUPLO® – 2 mužov, babičku, dieťa a ešte psíka – a k tomu zábavné funkcie, ako je automatická autoumyváreň s látkovým „čistiacim“ závesom, pohyblivá závora a automat na parkovacie lístky.
• Medzi 3 vozidlami nájdete posúvacie auto, auto s mechanickou funkciou Push&Go a karavan s otváracou strechou, v ktorom je priestor pre 3 figúrky a ktorý má na streche úložný priestor pre vybavenie.
• Nekonečné inscenovanie scénok s autoumyvárňou, nabíjacou stanicou, rampou, autami, doplnkami a postavičkami zo série LEGO® DUPLO® pomáha rozvíjať jemnú motoriku, odolnosť a vyjadrovacie schopnosti detí.
• Táto univerzálna stavebnica predstavuje výborný darček pre drobných milovníkov automobilov vo veku od 2 rokov a zároveň skvelú príležitosť pre rodičov, ktorí sa chcú so svojimi ratolesťami podeliť o dôležité okamihy v ich vývoji.
• Stavebnica meria vyše 31 cm na výšku, 79 cm na šírku a 20 cm do hĺbky, hoci sa dá prestavovať a kombinovať s inými hračkami zo série LEGO® DUPLO®.
• Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
• Všetky stavebnice zo série LEGO® DUPLO® sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným a slobodným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.
• Stavebnice zo série LEGO® DUPLO® spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
• LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

Parkovací dům se vším všudy
Parkovací dům se vším všudy
Dokonale propracovaná stavebnice pro nejmenší milovníky aut. Obsahuje 3 vozidla – 1 s funkcí Push&Go – a 4 figurky.
Příběhy podněcující představivost
Příběhy podněcující představivost
Stavebnice pro děti od 2 let obsahuje 112 dílků – můžete se těšit na automyčku, nabíjecí stanici, rampu, závoru a spoustu doplňků.
LEGO® DUPLO® Garáž a myčka aut
Multifunkční dvoupatrový model
Multifunkční dvoupatrový model
Vyjeďte s auty (včetně vozu s pohonem Push&Go) do vrchního patra.
Zábavné funkční prvky
Zábavné funkční prvky
Aktivujte automat na lístky se zvedací závorou.
Hraní rolí ze světa aut
Hraní rolí ze světa aut
Dejte se do práce s praktickými doplňky na mytí aut.
Akční zábava
Akční zábava
Dobijte auto ve stanici a vyrazte za dalším dobrodružstvím.
4 inspirativní postavy
4 inspirativní postavy
Přehrávejte si příběhy se 2 pány, babičkou, dítětem a pejskem.
Sebejistí stavitelé
Sebejistí stavitelé
Návod dělaný na míru těm nejmenším zajistí zábavné a obohacující stavění.
Skvělý dárek a nekonečné herní možnosti
Skvělý dárek a nekonečné herní možnosti
Model měří přes 31 cm na výšku, 79 cm na šířku a 20 cm do hloubky a lze jej kombinovat s dalšími stavebnicemi LEGO® DUPLO®.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty