LEGO® Technic 42118 Monster Jam Grave Digger

LEGO® Technic 42118 Monster Jam Grave Digger

 

✔️ Model stroje ze show Monster Jam měří přes 11 cm na výšku, 24 cm na délku (s vlajkou) a 11 cm na šířku.


✔️ Dejte svým malým milovníkům monster trucků možnost přehrávat si oblíbené kaskadérské kousky.


✔️ Model monster trucku lze přestavět na terénní buginu, takže se děti mohou těšit rovnou na 2 stavitelské výzvy a dvakrát tolik akce.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

Hľadáte zábavnú hračku alebo darček pre chlapcov a dievčatá so záľubou v autách Monster Jam? Naťahovací monster truck Monster Jam Grave Digger (42118) zo série LEGO® Technic má kopec funkcií, ktoré si deti jednoducho zamilujú. Medzi autentickými prvkami nájdete dekorácie s duchmi a plameňmi, ktoré sú pre auto Grave Digger typické, obrovské pneumatiky, ohybnú vlajočku a červené svetlomety. Sledujte, ako vzrušujúci svet Monster Jam ožíva v rukách detí, ktoré predvádzajú epické kaskadérske kúsky v jednom z najslávnejších a najznámejších monster truckov všetkých čias.Úžasná hračka 2 v 1Nastal čas na novú výzvu? Skvelá správa! Model auta Grave Digger možno prestavať na terénnu buginu a užiť si tak ešte viac zábavného stavania. Vyskúšajte bezplatnú aplikáciu LEGO® Building Instructions, v ktorej nájdete návod Instructions PLUS. Tento interaktívny návod má nástroje na približovanie a otáčanie modelu, ktoré deťom pomôžu pustiť sa do stavania.Inšpiratívna generácia odborníkov na strojárstvoSvet LEGO® Technic súprav ponúka vozidlá, ktoré vyzerajú aj fungujú ako skutočné, a sú tak skvelým vstupom do sveta strojárstva a mechaniky pre detských fanúšikov LEGO® stavebníc.

• Dajte fanúšikom monster truckov možnosť predviesť svoje obľúbené manévre so stavebnicou Monster Jam Grave Digger (42118) zo série LEGO® Technic. Má autentické prvky, ako sú obrovské pneumatiky, nalepovacie dekorácie a mnoho ďalšieho.
• Dvojnásobná zábava! Monster truck možno prestavať na terénnu buginu, takže deti si užijú až dve stavebné výzvy a ešte viac vzrušenia pri hre s autami.
• Vďaka svojmu motoru na naťahovanie dokážu monster truck aj bugina poriadne zrýchliť – presne ako v skutočnosti.
• Hľadáte tie najlepšie darčeky pre deti, ktoré zbožňujú hračkárske monster trucky? Táto súprava je ideálnym darčekom pre deti vo veku od 7 rokov, ktoré zbožňujú predstavenia Monster Jam a úžasné hračkárske autá.
• Medzi parádnymi prvkami nájdete ohybnú vlajku, ktorá sa posúva nahor a nadol, a červené svetlomety, ktoré má Grave Digger aj v skutočnosti.
• Toto hračkárske auto Monster Jam meria vyše 11 cm na výšku, 24 cm na dĺžku (s vlajočkou) a 11 cm na šírku.
• Súčasťou je návod na postavenie modelu auta Grave Digger. Nechýba ani digitálny návod Instructions PLUS, ktorý nájdete v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions. Návod na postavenie terénnej buginy je dostupný online.
• Svet LEGO® Technic ponúka prepracované stavebné modely pre malých fanúšikov LEGO® kociek pripravených na ďalšiu staviteľskú výzvu.
• LEGO® Technic dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
• LEGO® Technic dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.
Perfektní dárek pro fanoušky monster trucků
Perfektní dárek pro fanoušky monster trucků
Stavějte, závoďte a předvádějte s touto akční stavebnicí působivé kaskadérské kousky v Monster Jam® aréně.
Autentické detaily vdechnou hraní život
Autentické detaily vdechnou hraní život
Obdivovatelé monster trucků a fandové organizace Monster Jam® si zamilují realistické detaily, kterými se tato parádní sada pyšní.
LEGO® Technic Monster Jam® Grave Digger®
Stvořeno k akci
Stvořeno k akci
Objevujte nálož realistických detailů a funkcí.
Model 2 v 1 pro ještě více zábavy
Model 2 v 1 pro ještě více zábavy
Monster truck lze přestavět na terénní buginu.
Podnětný zážitek pro dět     i
Podnětný zážitek pro dět i
Model buginy si lze postavit pomocí digitálního návodu Instructions PLUS.
Prosvištěte závodní dráhou
Prosvištěte závodní dráhou
Natáhněte model a vyšlete monster truck do akce.
Jako skutečný monster truck
Jako skutečný monster truck
Fanoušci organizace Monster Jam® budou nadšení z detailního zpracování.
Natahovací pohon
Natahovací pohon
Terénní bugina se pyšní stejnou funkcí jako monster truck.
Dva modely v jedné stavebnici
Dva modely v jedné stavebnici
Hraní, které jen tak neskončí. Jakmile se děti budou cítit na novou výzvu, můžou model přestavět na terénní buginu.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty