LEGO® STAR WARS 75267 Bojová jednotka Mandalorianov

S bojovou jednotkou Mandalorov (75267) na deti čakajú nekonečné dobrodružstvá pri stavaní vlastnej armády. Táto kompaktná stavebnica obsahuje 4 minfigúrky mandalorských bojovníkov zo sveta LEGO® Star Wars™ s vystreľovacími pištoľami, obrannú pevnosť a mandalorskú speederovú motorku s 2 vystreľovačmi. To všetko rozprúdi detskú fantáziu. Ďalší rozmer! Tlačený návod, ktorý je súčasťou všetkých LEGO® stavebníc, je ľahké sledovať, no interaktívny návod Instructions PLUS, dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life, stavaniu pridáva ďalší rozmer. Aj menšie deti môžu jednoducho ovládať zobrazenie stavebného modelu, zatiaľ čo stavajú jeho skutočnú verziu. Nádhera! Akcia zo sveta Star Wars™ v štýle LEGO® kociek! Už viac ako dve desaťročia LEGO® Group vytvára z kociek verzie lodí, vozidiel, miest a postáv sveta Star Wars™. K dispozícii je škála stavebníc na hru a vystavenie, ktoré predstavujú skvelé darčeky na Vianoce a narodeniny pre fanúšikov v každom veku.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

14,20 €

ks
5-8
Odporúčaný vek
102
Počet kociek

EAN: 5702016617139

• Deti môžu postaviť hrôzostrašnú armádu Mandalorov a znova vytvoriť vzrušujúce scény z televízneho seriálu Star Wars™: The Mandalorian alebo rozvíjať vlastné napínavé príbehy s touto skvelou stavebnicou pre deti (75267).

• Existuje mnoho spôsobov, ako sa hrať na boje, vďaka štyrom minifigúrkam mandalorských bojovníkov (každá z nich má strieľajúcu blasterovú pištoľ), obrannej pevnosti s bodom na upevnenie vystreľovača a strieľajúcej speederovej motorke.

• Zábavný spôsob, akým môžu fanúšikovia série Star Wars™ zbierať armádu. K dispozícii je množstvo LEGO® kociek, ktoré dodajú inšpiráciu pri stavaní samostatne alebo s priateľmi a v kombinácii s inými LEGO® Star Wars™ stavebnicami, ktoré vlastnia.

• Rýchle stavanie (a po bitkách opätovné stavanie) mandalorskej stavebnice Star Wars™ so 102 dielikmi je darček s veľkou hodnotou pre chlapcov a dievčatá od šiestich rokov na narodeniny, Vianoce či inú špeciálnu príležitosť.

• LEGO® Star Wars™ mandalorský speeder meria viac než 4 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. To je skvelá veľkosť ideálna pre batoh vášho dieťaťa spolu s pevnosťou a minifigúrkami pre hru na cestách.

• Túto zberateľskú LEGO® stavebnicu poháňa detská predstavivosť a nevyžaduje žiadne batérie, ich dobrodružstvá s postavami série Star Wars™ sa tak nikdy nekončia!

• Pomôžte aj menším deťom rozvíjať svoje staviteľské zručnosti s návodom Instructions PLUS, ktorý nájdete v bezplatnej aplikácii LEGO® Life a ktorý im umožňuje ovládať zobrazenie virtuálnej verzie stavebného modelu, ktorý stavajú.

• Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) skvelú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars™, vytvárať vlastné, jedinečné príbehy alebo postaviť a vystavovať skvelé stavebné modely.

•Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sa vždy dokonale ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!

• LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty