LEGO® Ninjago® 71731 Epický súboj Zane vs. Nindroid

Táto impozantná stavebnica Epický súboj – Zane vs. Nindroid (71731) umožňuje deťom zažívať vlastné napínavé boje medzi nindžom Zaneom a robotickým bojovníkom Nindroidom. Táto superakčná stavebnica tiež obsahuje továreň na výrobu Nindroidov z kociek a rotujúcu bojovú hračku, ktoré fanúšikovia série NINJAGO® môžu využiť v napínavých dueloch.Dokonalá cool hračka pre detiNindža bojová hračka obsahuje dve minifigúrky: novú postavičku Zanea (január 2021) a zberateľskú postavičku nindroidského bojovníka z televízneho seriálu LEGO® NINJAGO®. Váš malý nindža s nadšením strávi celé hodiny vytváraním napínavých súbojov. Štyri biele zbrane im navyše pridajú nový rozmer. Najlepšie stavebnice pre nindža dobrodružstváLEGO® NINJAGO® stavebnice odvádzajú deti od obrazoviek a displejov do fantazijného sveta zábavných a nápaditých dobrodružstiev plného akcie Zábavným spôsobom sa naučia hodnotné zručnosti, ktoré sa im zídu v živote, a spoja svoje sily s hrdinami pri hre so skvelou kolekciou nindža hračiek, ktoré zahŕňajú roboty a draky.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Stavebnica LEGO® NINJAGO® Epický súboj – Zane vs. Nindroid (71731) umožňuje deťom vytvárať si vlastné akčné nindža scény, v ktorých hrajú hlavnú úlohu hrdinský Zane a nebezpečný Nindroid.

• Nindža stavebnica obsahuje dve minifigúrky: novú postavičku Zanea (január 2021) a zberateľskú postavičku Nindroida z televízneho seriálu NINJAGO®, ako aj štyri exkluzívne biele zbrane.

• Bojová nindža hračka tiež obsahuje malú továreň na výrobu Nindroidov z kociek a rotujúcu bojovú platformu, ktorou môže Zane v úžasnom súboji zraziť svojho nepriateľa na zem.

• Táto 56-dielna bojová súprava ponúka zábavný zážitok zo stavania pre deti od šiestich rokov a poslúži ako skvelý narodeninový darček alebo prekvapenie, ktoré im urobí radosť.

• Továreň na výrobu Nindroidov meria viac ako 3 cm na výšku, 6 cm na šírku a a 8 cm do hĺbky. Má skvelé rozmery na zábavu doma, prípadne si ju deti môžu vziať ku kamarátom a pokračovať v zábave.

• Vytvorte ešte veľkolepejšie súboje zo sveta LEGO® NINJAGO® s ďalšími stavebnicami: Kai vs. Skulkin (71730), Jay vs. Serpentine (71732) a Cole vs. prízračný bojovník (71733).

• LEGO® NINJAGO® stavebnice unášajú deti od obrazoviek a displejov do sveta nápaditej hry, kde si môžu osvojovať pozitívne zručnosti, ktoré sa im zídu v živote, pri dobrodružstvách so svojimi nindža hrdinami.

• Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO® kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné opakovane dobre oddeliť. Nepotrebujete na to zručnosti nindžov!

• LEGO® kocky spĺňajú tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Akční stavebnice
Akční stavebnice
Tato úžasná sada dětem umožní přehrávat si napínavé souboje mezi Zanem a nindroidem – kdo zvítězí a získá legendární zbraně?
Stavějte, hrajte si a sbírejte
Stavějte, hrajte si a sbírejte
Děti si zamilují epické příběhy s hrdiny a modely, které v sadě najdou. Mohou získat až 4 stavebnice z této jedinečné řady.
LEGO® NINJAGO® Epický souboj – Zane vs. Nindroid
Hrdinové proti záporákům
Hrdinové proti záporákům
Stavebnice je zárukou nejedné napínavé bitvy.
Poslední mocný úder
Poslední mocný úder
Zane může porazit nindroida s pomocí rotující bojové plošiny.
Úžasné zbraně
Úžasné zbraně
Kdo zvítězí a získá cenné zbraně?
Rychlé sestavení, okamžitá akce
Rychlé sestavení, okamžitá akce
V sadě je 57 dílků, takže děti model hravě sestaví a rychle se pustí do přehrávání vzrušujících nindža soubojů.
Součástí sady jsou 2 minifigurky LEGO® NINJAGO®
Součástí sady jsou 2 minifigurky LEGO® NINJAGO®
Zane a nindroid, a navíc nindroidí továrna, 4 zbraně a bitevní plošina – spousta doplňků pro napínavé hraní.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty