LEGO® Disney™ 43179 Myšák Mickey a Myška Minnie

Ak ste fanúšikom Disney™ rozprávok, táto súprava je pre vás ako stvorená! Súprava LEGO® ǀ Disney™ Myšiak Mickey a Myška Minnie – zostaviteľné modely (43179) ponúka príjemné rozptýlenie pri tvorbe skutočne výnimočného výstavného modelu.Fantastické retro prvkySady tvoria figúrky Myšiaka Mickeyho a Myšky Minnie v dynamických pózach, inšpirované ikonickými postavami od Walta Disney™ho a Uba Iwerksa. Nechýbajú ani doplnky z kociek, ako sú gitara, retro fotoaparát s podstavcom a fotoalbum plný fotiek ich dobrodružstiev. Mickey meria 36 cm a Minnie zas 35 cm na výšku. LEGO® stavebné projekty presne pre vásNájdite si na seba čas a oddajte svoju pozornosť tvorivej výzve – postavte si dve pôsobivé rozmerné figúrky z kociek, ktoré si následne vystavíte doma alebo v práci. Sú súčasťou kolekcie inšpiratívnych LEGO® stavebníc pre dospelých milovníkov populárnej kultúry, umenia, architektúry a dizajnu a predstavujú vynikajúci darček pre vás i fanúšikov rozprávok od Disney™, ktorí hľadajú nový tvorivý projekt.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

144,08 €

ks
18+
Odporúčaný vek
1739
Počet kociek

EAN: 5702016669381

  • Doprajte sebe alebo kreatívnej osobe vo vašom živote zážitok zo stavania LEGO® stavebnice (43179) Myšiak Mickey a Myška Minnie – zostaviteľné modely. Je jedinečným výstavným kúskom, ktorý podnieti mnohé diskusie.
  • Doprajte svojej mysli pokoj pri stavaní dvoch rozmerných a detailne spracovaných výstavných figúrok a ich doplnkov. Táto súprava vám umožní prežiť skutočne napĺňajúci zážitok z tvorby a zároveň nabrať nových síl.
  • Po zostavení sa tieto ikonické postavičky budú skvele vynímať doma i v práci. Figúrky môžete vystaviť spolu alebo každú aj s doplnkami umiestniť na vlastné miestečko obdivu. 
  • Podeľte sa o svoju lásku k disneyovskej postavičke Myšiakovi Mickeymu s touto súpravou plnou rôznych prvkov a doplnkov. Tieto nevšedné retro figúrky sú tiež skvelým darčekom pre vás či iných fanúšikov disneyoviek.
  • Figúrky sú detailne spracované a skutočne rozmerné: najväčší model meria vyše 36 cm na výšku, 19 cm na šírku a 16,5 cm do hĺbky. Táto pôsobivá súprava pozostáva z 1 739 dielikov a možno ju vystaviť na špeciálne miesto u vás doma.
  • Spomienky a čas venovaný sebe na vás už čakajú. Nepotrebujete batérie, aby ste si túto súpravu dokázali užiť naplno. Stavaním týchto kvalitných figúrok vaša myseľ unikne z rutiny a navyše si ich môžete neskôr vystaviť doma.
  • Procesom stavania vás prevedie návod v elegantnej brožúrke, ktorej súčasťou sú aj príbehy a iné ilustrácie, vďaka ktorým je stavanie zábavnejšie. Táto LEGO® súprava ponúka dokonalý tvorivý odpočinok a únik z dennej rutiny.
  • Doprajte dospelým staviteľom túto súpravu dvoch neuveriteľne detailne spracovaných figúrok zo série LEGO® ǀ Disney™. Súprava ukrýva jedinečný model, ktorý si neskôr môžete vystaviť a pochváliť sa tak svojou láskou k týmto postavičkám.
  • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky nechávame padať, zahrievať, stláčať, skrúcať a dôkladne ich analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty