LEGO® Creator 31112 Divoký lev

Odvážna cesta na púšť za zábavnými zvieracími dobrodružstvami v tejto pôsobivej sade divokého leva (31112) zo série LEGO® Creator 3 v 1 deti zaiste zaujme. Sada obsahuje zostaviteľný model leva s nastaviteľným chvostom, nohami, hlavou a čeľusťou, ako aj supa, ktorý si robí zálusk na rebierka. Inšpiratívne príbehy sú isté!Hračky, ktoré rozprúdia nápadité hryMalí stavitelia si túto zvieraciu sadu 3 v 1 zo série LEGO® Creator zamilujú! Postaviť si môžu divokého leva, toho prestavať na polohovateľného pštrosa či diviaka a ak im fantázia dopraje, aj iné štýlové zvieratká. Supa využijú so všetkými 3 modelmi.Tvorivé darčeky, z ktorých radosť nepominieStavebnice zo série LEGO® Creator 3 v 1 deťom umožňujú vybrať sa na pútavé dobrodružstvá s 3 modelmi! Herné možnosti sú nekonečné a každý do detailov prepracovaný model možno rozobrať a prestavať na čokoľvek podľa predstáv. Stačí si vybrať zo škály sád 3 v 1 plných zvierat, áut a parádnych domov.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz
  •  Táto stavebnica LEGO® Creator 3 v 1 Divoký lev (31112) naštartuje detskú predstavivosť vďaka trom modelom v jednom balení. Umožňuje postaviť divokého leva, pštrosa a prasa bradavičnaté.
  • Táto pôsobivá LEGO® sada obsahuje aj supa, ktorého možno využiť so všetkými tromi modelmi z kociek a dopriať deťom ešte viac zábavných dobrodružstiev zo savany.
  • Všetky tri zvieracie hračky možno rôzne polohovať: lev dokáže hýbať nohami, chvostom, hlavou a čeľusťou; pštros krkom a nohami a prasa nohami, hlavou a čeľusťou.
  • Táto 224-dielna sada zo série LEGO® Creator 3 v 1 je zábavná staviteľská úloha pre deti od siedmich rokov veku a poslúži ako skvelá odmena pre tvorivé deti.
  • Model leva meria viac ako 12 cm na výšku. To sú dokonalé rozmery na prenášanie a hru doma aj na cestách.
  • Deti, ktoré milujú zábavu, si môžu užívať púštne dobrodružstvá s odvážnym levom, rýchlym pštrosom a silným prasaťom bradavičnatým. Všetky tieto zvieratá môžu zažívať zábavné dobrodružstvá spolu so supom.
  • Pozrite si ďalšie skvelé novinky na január zo série LEGO® Creator 3 v 1: Kyberdron (31111), Kamión na prepravu pretekárskych áut (31113), Supermotorka (31114) a Surferský plážový domček (31118).
  • Sady zo série LEGO® Creator 3 v 1 umožňujú deťom zažívať tie najlepšie nápadité hry na postavy v akčných príbehoch zameraných na tri rozličné farebné modely v každom balení.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO® kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty