LEGO® City 60309 Kaskadérska motorka so selfie tyčou

Deti, ktoré zbožňujú akčné hračky, si túto kaskadérsku motorku so selfie tyčou (60309) zo série LEGO® City poháňanú na zotrvačník naozaj užijú. Súčasťou je úžasná motorka, s ktorou môžu predvádzať úžasnú jazdu na zadnom kolese alebo vzdušné kaskadérske triky. Pre zábavné kaskadérske dobrodružstvá stačí pridať extravagantnú postavu zo seriálu LEGO® City Dobrodružstvá.Zábavný staviteľský zážitok pre deti od 5 rokovTáto stavebnica obsahuje jednoduchú príručku na stavanie a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod s nástrojmi na približovanie a otáčanie modelov pomôže malým staviteľom setov LEGO® rýchlo dosiahnuť skutočné majstrovstvo!Urobte z detí hviezdy šou!So stavebnicami zo série LEGO® City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka motorkám na zotrvačník, štýlovým vozidlám, realistickým konštrukciám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na realistických scenároch. Pre ešte fenomenálnejšiu kaskadérsku šou ich môžete skombinovať s inými setmi zo sveta LEGO® City Stuntz.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

5,4 €

ks
5-11
Odporúčaný vek
14
Počet kociek
1
Počet figúrok

EAN: 5702017028002

  • Dovoľte fantázii detí zahviezdiť s kaskadérskou motorkou so selfie tyčou (60309) zo série LEGO® City, súčasťou ktorej je motorka na zotrvačník a extravagantný kaskadér zo seriálu LEGO® City, Spotlight.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na poskladanie kaskadérskej motorky na zotrvačník, a minifigúrka zo seriálu LEGO® City Dobrodružstvá, Spotlight.
  • Posúvaním kaskadérskej motorky deti aktivujú zotrvačník a po spustení motorky môžu predvádzať úžasné skoky na zadnom kolese či vzdušné manévre.
  • Kaskadérska motorka so selfie tyčou od LEGO® City je skvelým darčekom na narodeniny či inú príležitosť pre kaskadérskych fanúšikov a deti od 5 rokov.
  • Kaskadérska motorka so selfie tyčou meria vyše 3 cm na výšku, 6 cm na dĺžku a menej ako 2 cm na šírku.
  • Skombinujte túto stavebnicu s ďalšími zo série LEGO® City Stuntz a zažijete ešte viac kaskadérskej akcie.
  • Obsahuje bezplatný návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO® Building Instructions pre inteligentné zariadenia. S touto interaktívnou príručkou je stavanie stavebníc LEGO® naozaj hračka!
  • Stavebnice zo série LEGO® City Stuntz sa dodávajú so štýlovými vozidlami a zábavnými postavami, ktoré deti dostanú do centra akcie a život zobrazujú v zábavnom a vzrušujúcom svetle.
  • Všetky kocky a dieliky LEGO® vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné – robíme to tak už od roku 1958.
  • Stavebnice LEGO® dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každý set spĺňal prísne normy v oblasti bezpečnosti.
Skutečná kaskadérská akce pro děti
Skutečná kaskadérská akce pro děti
Vezměte děti do světa kaskadérů s touto stavebnicí, ve které mohou předvádět akční show s motorkou se selfie tyčí.
Svět plný akce
Svět plný akce
Děti rozjedou motorku a předvedou dechberoucí skoky a triky – ideální sada, která zajistí dlouhé hodiny akčního hraní.
LEGO® City Kaskadérská motorka se selfie tyčí
Motorka se setrvačníkem
Motorka se setrvačníkem
Děti roztočí setrvačník a rozjedou motorku.
Sběratelská postava
Sběratelská postava
Nechybí zábavná postava ze seriálu LEGO® City, jezdec Spotlight!
Hraní do kapsy
Hraní do kapsy
Děti si mohou vzít svou kaskadérskou show kamkoliv s sebou!
Jednoduchý digitální návod na stavění
Jednoduchý digitální návod na stavění
Díky návodu Instructions PLUS si mohou děti model přibližovat, otáčet a různě zobrazovat – najdete ho v aplikaci s LEGO® návody na stavění.
Řada sběratelských stavebnic
Řada sběratelských stavebnic
Děti mohou motorku spojit s dalšími sadami LEGO® City na motivy kaskadérů, aby si užily ještě větší porci dobrodružství!

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty