LEGO® City 60296 Kaskadérská wheelie motorka

Deti si môžu užiť hodiny akčnej zábavy s touto kaskadérskou wheelie motorkou (60296) zo série LEGO® City! Súčasťou setu je štýlová motorka na zotrvačník, ktorá dokáže predvádzať úžasnú jazdu na zadnom kolese a vzdušné manévre. Stačí už len pridať nebojácnu postavu zo seriálu LEGO® City Dobrodružstvá, Raze, a scéna je pripravená na veľkolepú kaskadérsku šou!Navrhnuté pre chlapcov a dievčatá od 5 rokovS touto stavebnicou pre deti získavate jednoduchý tlačený návod a tiež návod Instructions PLUS. Ide o interaktívny digitálny návod, ktorý je súčasťou aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety. Umožňuje ovládať zobrazenie stavebnice, vďaka čomu je stavanie stavebníc LEGO® hračka!Teraz sú hviezdami šou deti!So setmi zo série LEGO® City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka motorkám na zotrvačník, štýlovým vozidlám, realistickým konštrukciám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na realistických scenároch. Pre ešte viac akčnej zábavy a vzrušenia môžu deti hračku skombinovať s inými setmi zo sveta LEGO® City Stuntz.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

6,6 €

ks
5-11
Odporúčaný vek
14
Počet kociek
1
Počet figúrok

EAN: 5702016912203

  • Predstavte deťom od 5 rokov vzrušujúci svet hračiek zo série LEGO® City Stuntz s touto motorkou na zotrvačník a nebojácnou postavou zo seriálu LEGO® City, Raze.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na poskladanie superštýlovej motorky na zotrvačník, ktorá dokáže prevádzať jazdu na zadnom kolese, a minifigúrka zo seriálu LEGO® City Dobrodružstvá, Raze.
  • Posúvaním kaskadérskej motorky deti aktivujú zotrvačník, ktorý môžu následne pustiť a predvádzať úžasnú jazdu na zadnom kolese či vzdušné manévre.
  • Kaskadérska wheelie motorka LEGO® City je skvelým darčekom na narodeniny či na inú príležitosť pre deti, ktoré zbožňujú akčné hračky.
  • Po zostavení kaskadérska wheelie motorka meria vyše 3 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a menej ako 2 cm na šírku.
  • Skombinujte túto kaskadérsku motorku s ďalšími zo série LEGO® City Stuntz a zažijete ešte viac kaskadérskej šou s ďalšími zábavnými postavami.
  • Obsahuje tlačený staviteľský návod a interaktívny návod Instructions PLUS, s ktorým je stavanie stavebníc LEGO® naozaj hračka – je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions.
  • So stavebnicami zo série LEGO® City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka štýlovým vozidlám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na realistických scenároch.
  • Všetky dieliky LEGO® spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zábavne sa s nimi stavia. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO® nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty