LEGO® City 60287 Traktor

Nakopnite tvorivosť detí so stavebnicou traktora (60287) zo série LEGO® City. Tento úžasný traktor je vybavený realistickými prvkami, ako sú obrovské zadné pneumatiky, lopata na náklad a teleskopické rameno. Farmárske dobrodružstvá sú isté vďaka minifigúrkam farmára a jeho dcéry, figúrke zajačika, 2 valom sena a škatuli so zeleninou.Odmena pre deti od 5 rokovV balení tohto LEGO® setu nájdete jasný návod na stavanie. Okrem toho sa však môžete mrknúť aj online a stiahnuť si návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablet. Tento interaktívny sprievodca je vybavený nástrojmi na zobrazovanie modelu, takže nádejným staviteľom pomôže stať sa skutočnými majstrami.Skvelé vozidlá z LEGO® CityStavebnice z radu LEGO® City Skvelé vozidlá prinášajú realistické vozidlá a stroje a zábavné postavičky, ktoré podnietia nápadité hry. Deti tak objavia obľúbené pozemné, námorné i vzdušné vozidlá, ktoré im pomôžu pri rozvoji zručností a sebaistoty.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Prilákajte deti využiť tvorivosť so stavebnicou ikonického traktora (60287) zo série LEGO® City, ktorá je pôsobivým vstupom do vzrušujúceho sveta LEGO® City. Ideálna voľba pre chlapcov a dievčatá vo veku nad 5 rokov.

• Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na postavenie štýlového traktora, množstvo realistických prvkov, 2 valy sena, škatule so zeleninou, minifigúrky farmára a dcéry a figúrka zajaca.

• Traktor (60287) od LEGO® City má obrovské zadné pneumatiky, naberaciu lopatu, zdvíhacie rameno a kabínu pre minifigúrku. Deti ho môžu pripojiť k iným LEGO® stavebniciam a užiť si tak zábavné hry, prípadne si ho jednoducho vystaviť.

• Táto stavebnica traktora zo série LEGO® City Skvelé vozidlá predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokov, ktorí milujú nápadité hry.

• Po zostavení traktor meria vyše 10 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.

• Obsahuje doplnky, ako sú škatuľa s tekvicou, jablkom a mrkvou a 2 valy sena.

• Obsahuje bezplatný interaktívny návod Instructions PLUS pre deti. Je dostupný v aplikácii LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.

• Stavebnice z radu LEGO® City Skvelé vozidlá sú inšpiráciou pre tvorivé hry, ktoré deťom pomáhajú rozvíjať zručnosti a sebaistotu prostredníctvom rozmanitých vozidiel a príbehov, ktoré stvárňujú skutočný život zábavným spôsobom.

• Všetky LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zábavne sa s nimi stavia. Takto je to už od roku 1958.

• LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty