LEGO® City 60276 Transportér pre väzňov

Súčasťou trasportéru pre väzňov (60276) zo série LEGO® City sú minifigúrky zo seriálu LEGO® City Adventures. Deti sa môžu zahrať na scény zo seriálu alebo si vymyslieť vlastné príbehy s policajným hrdinom Dukeom DeTainom a známymi zločincami Snakeom Rattlerom a kriminálničkou Clarou. Nákladné auto na prepravu väzňov s funkciou úteku, nadupané odťahové auto zločinca a Dukeova štýlová čierna motorka vytvárajú prostredie pre výbušnú akciu.Skvelá policajná súprava pre detiSúčasťou tejto zábavnej policajnej hračky je zrozumiteľný návod. Nechýba ani interaktívny návod Instructions PLUS s nástrojmi na zobrazovanie, ktorý pomáha mladým LEGO® staviteľom stať sa skutočnými majstrami. Návod Instructions Plus je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.Inšpiratívny svet LEGO® CitySéria LEGO® City polície prináša príjemný herný zážitok. Realistické vozidlá, detailné budovy a zábavné postavičky podnecujú nápadité a neobmedzené hry pre deti v každom veku.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Táto stavebnica ponúka niekoľko modelov vrátane ikonického transportéra pre väzňov a zábavných postáv z úžasného televízneho seriálu LEGO® City Adventures, s ktorými sa deti vo veku od 5 rokov zahrajú na akčné seriálové scény.

• Čo ukrýva balenie? Všetko, čo deti potrebujú na postavenie transportéra pre väzňov, odťahového vozidla a policajnej motorky, ako aj 4 minifigúrky postáv zo seriálu LEGO® City, ako sú Duke DeTain, Snake Rattler a kriminálnička Clara.

• Deti môžu výbušninou vyslobodiť celu z transportéra a zachytiť ju zločineckým odťahovým vozidlom. Potom ich čaká naháňačka so štýlovou policajnou motorkou.

• Táto akčná stavebnica tranportéra pre väzňov (60276) zo série LEGO® City je pôsobivým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokov.

• Po zostavení transportér pre väzňov meria vyše 8 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.

• Set obsahuje LEGO® doplnky, ako sú putá, helma na motorku, bezpečnostná prilba a 2 kusy dynamitu.

• Súčasťou je tlačený návod na stavanie a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions. Ponúka nástroje na približovanie, otáčanie a zobrazovanie modelu, vďaka ktorému bude stavanie o niečo živšie.

• Policajné LEGO® City stavebnice pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a sebadôveru prostredníctvom budov s množstvom funkcií, realistických vozidiel a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej tvorivej hre.

• Všetky LEGO® kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné. Robíme to tak už od roku 1958.

• LEGO® City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každý set spĺňal prísne normy v oblasti bezpečnosti.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty