LEGO City 60267 Terénne auto na safari

Deti sa zbláznia od nadšenia z tejto dobrodružnej stavebnice LEGO® City Terénne auto na safari (60267). Obsahuje odolné terénne vozidlo so zebrím vzorom a stojanom na fotoaparát, strešným nosičom a skvelým príslušenstvom. Fantázia detí nepozná hraníc pri stavaní táboru na dokonalé fotenie divokých zvierat. Obsahuje kopec skvelých funkcií k hľadáte akčnú stavebnicu, ktorú si deti zamilujú, toto je vaša voľba. S úžasným terénnym autom, figúrkami levice a papagája, ako aj dvomi minifigúrkami prieskumníkov s ďalekohľadom, fotoaparátom a zábavným kostýmom stromu je scéna pripravená na vzrušujúce dobrodružstvá na safari. Zábavné stavanie a hra pre deti vo veku od piatich rokov Táto stavebnica série LEGO City Veľké vozidlá ponúka zábavnú, samostatnú hru a stavanie a obsahuje jednoduchý návod na stavanie pre začínajúcich LEGO staviteľov. Realistické vozidlá, doplnky a zábavné postavy stimulujú nápaditú a neobmedzenú hru na postavy u detí vo veku od piatich rokov.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

  

22,65 €

ks
5-8
Odporúčaný vek
168
Počet kociek
2
Počet figúrok

EAN: 5702016618013

• Rozpútajte divokú zábavu LEGO® City hračiek s touto stavebnicou terénneho auta na safari. Bola vytvorená tak, aby inšpirovala neobmedzenú, samostatnú hru na postavy na základe situácií zo skutočného života.
• Čo je v balení? Všetko, čo dieťa potrebuje na safari! Je tu odolné terénne vozidlo so zebrím vzorom, kostým stromu pre fotografa, dve minifigúrky prieskumníkov a figúrky levice a papagája.
• Terénne auto na safari má odnímateľný strešný nosič, ktorý unesie kostým stromu pre fotografa, a stojan na fotoaparát pre dokonalý záber. Deti tiež môžu túto stavebnicu spojiť s ďalšími LEGO® stavebnicami. Výsledkom bude zábavná hra a cool scénky.
• Táto stavebnica LEGO® City Terénne auto na safari (60267) predstavuje skvelý darček na Vianoce a narodeniny pre deti vo veku od 5 rokov, ktoré milujú modely vozidiel a hračky na hru na postavy. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
• Po zostavení meria terénne auto na safari viac než 10 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. To je dosť priestoru na uloženie všetkej výbavy, ktorú deti potrebujú na úspešné safari.
• Vyžaduje táto stavebnica batérie? Nie. Poháňajú ju malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
• S touto LEGO® City stavebnicou sa deti rýchlo dostanú do hry. Vnútri nájdete jednoduchý tlačený návod na stavanie. Stačí otvoriť vrecká s kockami a vrhnúť sa na zábavu!
• Dobrodružné stavebnice LEGO® City Veľké vozidlá obsahujú realistické vozidlá a zábavné postavy, ktoré podnecujú neobmedzenú tvorivú hru a zároveň pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a budovať sebavedomie.
• LEGO® kocky boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať. ●LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty