LEGO City 60266 Oceánska prieskumná loď

Zábava a dobrodružstvá sú s touto súpravou oceánskej prieskumnej lode (60266) zo série LEGO® City na obzore! Nielenže táto výnimočne dlhá loď dokáže plávať na vode, má aj všetko potrebné na to, aby deti mohli neobmedzene skúmať oceán. Súčasťou súpravy je klietka na žraloka, žeriav, výskumná ponorka, helikoptéra a dokonca aj trosky pirátskej lode s ukrytým pokladom! A vďaka ôsmim minifigúrkam prieskumníkov vrátane postavy seriálu LEGO City, Harla Hubbsa, je ako stvorená na akčné hry. Skvelá stavebnica pre deti Súčasťou tejto súpravy je jednoduchý návod na stavanie a návod Instructions PLUS. Ide o súčasť bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Je to interaktívny návod na stavanie s úžasnými nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ktorý rýchlo premení nádejných LEGO staviteľov na majstrov v odbore. Skvelé stavebnice pre deti Séria stavebníc LEGO City sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers. Vďaka detailne spracovaným budovám, realistickým vozidlám a zábavným postavám ponúkajú oceánske súpravy nádejným prieskumníkom vzrušujúci a neobmedzený svet podmorského skúmania a dobrodružstiev.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

Bežná cena: 119,41 €

Špeciálna cena: 107,85 €

-10%
ks
7-11
Odporúčaný vek
702
Počet kociek
8
Počet figúrok

• Táto súprava oceánskej prieskumnej lode (60266) zo série LEGO® City je dokonalým darčekom pre malých prieskumníkov a ponúka všetko potrebné na zábavný a napĺňajúci herný zážitok.
• Čo je v balení? Plávajúca prieskumná loď so žeriavom, klietkou na žraloka, pretekárskym člnom, ponorkou, helikoptérou, 8 minifigúrkami vrátane Harla Hubbsa zo seriálu LEGO® City a figúrkami žraloka a raje.
• Pomocou žeriavu lode môžu deti zosunúť motorku a klietku na žraloka, riadiť helikoptéru a ponorku, preskúmať trosky lode s ukrytým pokladom alebo sa hrajte vnútri kapitánovej kajuty s obývacími a výskumnými modulmi.
• Hľadáte skvelé hračky pre deti vo veku od sedem rokov? Táto stavebnica je skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti, ktoré zbožňujú oceán, ako aj pre fanúšikov seriálu LEGO® City Adventures.
• Po zostavení táto prieskumná loď meria vyše 18 cm na výšku, 63 cm na dĺžku a 17 cm na šírku. Stroskotaná pirátska loď zas meria vyše 16 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
• Batérie nie sú potrebné. Túto úžasnú súpravu modelov, ktorej súčasťou je aj loď, ktorá pláva na vode, poháňa obrovská fantázia malých detí!
• Súčasťou tejto súpravy je jednoduchý tlačený návod, ako aj interaktívny návod Instructions PLUS pre začínajúcich staviteľov. Je dostupný v rámci bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.
• Séria LEGO® City sa pýši tým, že podporuje prelomovú prácu relácie National Geografic Explorers, ktorá pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých. Súpravy zo série LEGO City Ocean deťom predstavujú neuveriteľný svet plný skúmania hlbín mora.
• Stavebnice LEGO® City Ocean boli navrhnuté v súlade s najprísnejšími normami a kritériami v odvetví. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
• LEGO® City kocky a dieliky testujeme v extrémnych podmienkach, aby sme vytvorili stavebnice, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty