LEGO City 60258 Tuningová dielňa

Malí milovnící áut a fanúšikovia seriálu LEGO® City si túto zábavnú stavebnicu LEGO City Tuningová dielňa (60258) zamilujú. Obsahuje autoopravovňu, odťahové auto a malý autobazár, kde predávajú pochybné autá za výhodné ceny! A tu sa zábava nekončí! Deti tiež získajú niekoľko zábavných postáv a skvelých vozidiel vrátane Treada Octanea a jeho cenného Hot Rodu a Harla Hubbsa s bláznivou motorkou na raketový pohon. Dokonalá kombinácia pre bujaré dobrodružstvá. Skvelá stavebnica pre deti Táto stavebnica obsahuje jednoduchý návod, ktorý pomôže vášmu začínajúcemu LEGO staviteľovi stať sa majstrom v odbore. Skvelé stavebnice pre deti Stavebnice LEGO City dávajú deťom príležitosť rozpáliť vnútorné turbo vďaka úžasnému radu rýchlych, supercool stavebníc na kolesách. Tieto stavebnice s množstvom funkcií, detailnými budovami a zábavnými postavami inšpirujú neobmedzenú, samostatnú hru, pri ktorej deti môžu oživovať scenáre, ktoré odrážajú skutočný život, zábavným a vzrušujúcim spôsobom.


Ľutujeme, predaj zvoleného produktu skončil.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Táto stavebnica LEGO® City Tuningová dielňa (60258) s viacerými modelmi je ideálny darček pre milovníkov áut. Jej súčasťou je dielňa a niekoľko skvelých vozidiel, ako aj zábavné postavy na nápaditú samostatnú hru.
• Nájdete v nej garáž, obytný príves a skvelé vozidlá vrátane odťahového auta, Hot Rodu a motorky na raketový pohon, ako aj sedem minifigúrok vrátane Treada Octanea a Harla Hubbsa, postáv z televízneho seriálu LEGO® City.
• Deti môžu obsluhovať zdvíhacie zariadenie v dielni, nadvihovať vozidlá, zachraňovať pokazené vozidlá na odťahovom aute a mnoho ďalšieho. Deti tiež môžu stavebnicu spojiť s inými LEGO® stavebnicami. Výsledkom bude zábavná hra a skvelé scénky.
• Hľadáte skvelé hračky pre deti vo veku od piatich rokov? Táto stavebnica s tuningovou dielňou je skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti, ktoré milujú autíčka, ako aj pre fanúšikov seriálu LEGO® City.
• Po zostavení meria dielňa Treada Octanea viac než 14 cm na výšku, 17 cm na šírku a 13 cm do hĺbky. Odťahové auto má rozmery viac než 7 cm na výšku, 18 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
• Nie sú potrebné batérie. Túto úžasnú stavebnicu poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
• Začiatok hry s touto LEGO® City stavebnicou zvládne každý hravo. Vnútri balenia nájdete jednoduchý návod na stavanie – tak roztrhnite vrecká s kockami a zábava sa začína!
• Stavebnice LEGO® City Turbo kolesá obsahujú skvelé vozidlá, budovy s množstvom funkcií a zábavné postavy, ktoré podnecujú nápaditú hru a zároveň pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a sebadôveru.
• LEGO® kocky a dieliky spĺňajú najvyššie normy v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.
• V spoločnosti LEGO Group LEGO® City stavebnice dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá z nich spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty