LEGO® City 60280 Hasičské auto s rebríkom

Odmena pre deti, ktoré majú rady akčné hračky. Táto stavebnica hasičského auta s rebríkom (60280) zo série LEGO® City obsahuje ikonické hasičské auto so zdvíhacím rebríkom, vodný hydrant a LEGO® plamene, ktoré možno na seba naskladať pre väčší oheň! Zapojte do hry aj minifigúrky hasiča a televíznej postavičky Freyi McCloud a scéna je pripravená na nekonečnú akciu zo seriálu LEGO® City Adventures!Skvelá stavebnica pre detiSúčasťou tejto súpravy 4+ je jednoduchý tlačený návod a štartovacia kocka, ktorá deťom poskytne čiastočne postavený základ a pomôže im tak začať stavať a tvoriť. Nechýba ani bezplatná aplikácia LEGO® Building Instructions,s interaktívnym návodom Instructions PLUS, vďaka ktorému je stavanie hračka!Tvorivý svet LEGO® City LEGO® City stavebnice prinášajú príjemný herný zážitok s budovami plnými prvkov, realistickými vozidlami a zábavnými postavami, ktoré podnecujú nápadité a neobmedzené hranie na postavy na základe skutočných udalostí.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Odmeňte malého hrdinu vzrušujúcou stavebnicou hasičského auta s rebríkom (60280) z radu LEGO® City 4+, ktorej súčasťou je ikonické hasičské auto a postava z obľúbeného seriálu LEGO® City Adventures.

• Čo je v balení? Hasičské auto s rebríkom s hasiacim prístrojom, požiarny hydrant a stohovateľné LEGO® plamene. Nechýbajú ani minifigúrky hasiča a hasičskej veliteľky Freyi McCloud zo seriálu LEGO® City.

• Deti môžu vysunúť hasičský rebrík, ukladať hasičské náradie do priehradky vozidla a vymýšľať príbehy, ktorých hlavnou hrdinkou bude hasičská veliteľka zo seriálu LEGO® City Adventures, Freya McCloud.

• Táto hasičská stavebnica je odmenou a dokonalým darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre deti vo veku od 4 rokov a fanúšikov LEGO® City stavebníc, ktorí túžia po akčných hrách. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.

• Po zostavení hasičské auto s rebríkom meria vyše 9 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.

• Obsahuje LEGO® doplnky, ako sú hasičská sekera, prilba a hasiaci prístroj.

• Obsahuje jednoduchý návod pre deti nad 4 roky a interaktívny návod Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi.

• Stavebnice zo série LEGO® City 4+ deťom i dospelým pomáhajú objaviť svet stavania a spoločných hier, ktoré pestujú detskú tvorivosť a fantáziu prostredníctvom realistických budov, štýlových áut a zábavných postáv.

• Hľadáte kvalitnú hračku pre deti? Všetky LEGO® City dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.

• Keďže kladieme dôraz na bezpečnosť, LEGO® City kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Inspirující hasičský vůz pro děti od 4 let
Inspirující hasičský vůz pro děti od 4 let
Snadno sestavitelná sada pomůže dětem od 4 let objevit radost z tvoření vlastních LEGO® hraček.
Zábavné dobrodružství s hasiči
Zábavné dobrodružství s hasiči
Děti si model kultovního hasičského auta nepochybně zamilují. Těšit se mohou i na Freyu McCloudovou ze seriálu LEGO® City Dobrodružství.
LEGO® City Hasičské auto s žebříkem
LEGO® začátečnická kostka
LEGO® začátečnická kostka
Částečně sestavená základna pomůže dětem pustit se do tvoření.
Realistické funkce
Realistické funkce
Ovládejte polohovatelný žebřík hasičského vozu.
Inspirativní doplňky
Inspirativní doplňky
Nechybí vodní hydrant a LEGO® plameny, které můžete skládat na sebe.
Tištěný i digitální návod na stavění
Tištěný i digitální návod na stavění
Díky návodu Instructions PLUS si mohou děti model přibližovat, otáčet a různě zobrazovat – najdete ho v aplikaci s LEGO® návody na stavění.
Seznamte se s hasiči
Seznamte se s hasiči
Nechybí Freya McCloudová z LEGO® City TV, hasič a spousta doplňků, které inspirují k hraní příběhů.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty