LEGO® Technic 42128 Odťahovač nákladných áut

Vstúpte do sveta techniky s týmto modelom LEGO® Technic Odťahovač nákladných áut (42128). Je plný detailov, takže ide o skvelú poctu pre tie najobľúbenejšie odťahovacie autá na svete. Obzrite si autentickú mriežku chladiča, vzduchové filtre, svetlá, výfuk a príjemnú farebnú kombináciu. Potom preskúmajte všetky pneumatické a mechanické funkcie, vďaka ktorým je celý model taký realistický.

Stavebnica plná funkčných prvkov
Toto odťahovacie auto so žeriavom je plné pôsobivých prvkov. Pod kapotou nájdete 6-valcový radový motor s pohyblivými piestmi. Riadenie zaisťuje otočný kolík na streche. Aktivujte žeriav, zdvihnite radlicu, rozviňte navijak a vysuňte podpery. A po prvýkrát v histórii stavebníc zo série LEGO® Technic sa dá aj zdvihnúť náprava vozidla s cieľom spustiť dodatočné kolesá a rozložiť tak jeho celkové zaťaženie.

Skvelý úvod do sveta techniky
Stavebnice LEGO® Technic majú realistické pohyby a mechanizmy, vďaka ktorým LEGO® stavitelia spoznávajú svet techniky jednoduchým a realistickým spôsobom.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

135,70 €

ks
9-11
Odporúčaný vek
2017
Počet kociek

EAN: 5702016913354

• Objavujte technicky dokonalé spracovanie klasických odťahovacích vozidiel so stavebnicou LEGO® Technic Odťahovač nákladných áut 42128. Zabavte sa pri stavaní a potom objavujte množstvo rôznych prvkov a funkcií modelu.

• Tento model odťahovača nákladných áut obsahuje presne ako jeho predloha pneumatické funkcie vrátane vysúvacej zdvíhacej radlice, zdvíhacieho žeriavu a vysúvacieho žeriavu.

• Pokochajte sa všetkými mechanickými funkciami, ako je otočný žeriav, funkčný zdvihák, podpery, radlica a náprava, ktorú možno zdvihnúť a spustiť dodatočné kolesá pri nerovnomernom zaťažení – v histórii série LEGO® Technic ide o úplnú novinku!

• Táto stavebnica predstavuje parádny darček pre deti a tínedžerov vo veku od 11 rokov, ktorí majú radi mechanické hračky. Zároveň ide o skvelý set pre deti a dospelých, ktorí chcú spoločne objavovať a získavať poznatky z oblasti techniky.

• Tento model odťahovacieho auta so žeriavom meria vyše 22 cm (so zloženým žeriavom), 58 cm na dĺžku (so sklopenou radlicou) a 14 cm na šírku s vysunutými podperami).• Odťahovač môžete ovládať pomocou otočného kolíka na streche. Pod kapotou nájdete 6-valcový radový motor s pohyblivými piestmi.

• Medzi klasickými dizajnovými detailmi odťahovacieho auta nechýba autentická mriežka chladiča, vzduchové filtre a príjemná farebná schéma.

• Svet LEGO® Technic ponúka pokročilé stavebnice pre fanúšikov LEGO® kociek pripravených na ďalšiu staviteľskú výzvu.

• LEGO® Technic dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú.

• LEGO® Technic dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Postavte si výkonný odtahový vůz LEGO® Technic
Postavte si výkonný odtahový vůz LEGO® Technic
Skvělý nápad na dárek a obohacující stavitelský zážitek pro všechny fandy výkonných strojů a stavebních vozidel.
Dobrodružství jako ze skutečného světa
Dobrodružství jako ze skutečného světa
Model se pyšní pneumatickými prvky a autentickými detaily, takže je vhodný také ke hraní.
LEGO® Technic Výkonný odtahový vůz
Spousta skvělých funkcí
Spousta skvělých funkcí
Vůz je vybaven otočným jeřábem, navijákem, podpěrami a ramenem.
Nahlédněte pod kapotu
Nahlédněte pod kapotu
Prohlédněte si šestiválcový motor s pohyblivými písty.
Tři různé pneumatické funkce
Tři různé pneumatické funkce
Rameno jeřábu se pohybuje jako u skutečného vozu.
Úžasná stavitelská výzva
Úžasná stavitelská výzva
Tento model z 2017 dílků měří přes 58 cm na délku (se zataženým ramenem), takže se bude krásně vyjímat na výstavce.
Hrajte si na situace ze života
Hrajte si na situace ze života
Děti si mohou vyzkoušet roli řidiče odtahového vozu, což je zaručeně zabaví na dlouhé hodiny.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty