LEGO® Star Wars™ 75316 Stíhačka Mandaloriána

Doprajte deťom tento detailný LEGO® model stíhačky Mandaloriana (75316), s ktorým znova zažijú pamätné akčné scény zo seriálu Star Wars™: Vojny klonov. Loď obsahuje otváraciu kabínu pre 2 LEGO® minifigúrky, 2 projektilové vystreľovače, 2 pružinové vystreľovače a nastaviteľné krídla – otočte ich vertikálne, ak chcete pristáť, alebo ich sklopením a otočením kabíny zaujmite autentickú letovú formáciu.

Veľkolepé dobrodružstvá
V auguste 2021 uvádzame 3 nové LEGO® minifigúrky mandaloriánskych bojovníkov: Bo-Katan Kryze, Gar Saxon a mandaloriánsky lojalista, pričom nechýba ani 5 blasterových pištolí a jetpack pre každú minifigúrku, ktoré naštartujú detskú fantáziu. Táto zábavná stavebnica obsahuje podrobné pokyny a predstavuje úžasný darček pre fanúšikov série Star Wars™ a všetky tvorivé deti.

Galaxia plná zábavy
LEGO® Group vytvára stavebnice vesmírnych lodí, vozidiel, miest a postáv zo sveta Star Wars™ už od roku 1999. LEGO® Star Wars™ je našou najúspešnejšou sériou, plnou úchvatných stavebníc pre fanúšikov v každom veku.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

56,17 €

ks
9-11
Odporúčaný vek
544
Počet kociek

EAN: 5702016914450

• Zapálení fanúšikovia seriálu Star Wars™: Vojny klonov si určite užijú skladanie a hry s touto mimoriadne detailnou stíhačky Mandaloriana (75316), postavenou z LEGO® kociek.

• Súčasťou sú 3 nové LEGO® minifigúrky pre august 2021: Bo-Katan Kryze, Gar Saxon a mandaloriánsky lojalista, všetci s blasterovými pištoľami (spolu ich je 5) a jetpackmi, ktoré inšpirujú k nápaditým hrám.

• Nechýba ani otváracia kabína pre 2 LEGO® minifigúrky, 2 projektilové vystreľovače, 2 pružinové vystreľovače a nastaviteľné krídla: otočte ich vertikálne, ak chcete pristáť, alebo ich sklopením a otočením kabíny zaujmite autentickú letovú formáciu.

• Táto zábavná akčná stavebnica sa skvele hodí na samostatnú aj skupinovú hru a je úžasným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako špeciálne prekvapenie pre tvorivé deti vo veku od 9 rokov.

• Stíhačka Mandaloriana meria vyše 6 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 30 cm na šírku, takže je z nej pôsobivý výstavný kúsok, keď sa s ním práve nevydávate na misie.

• Premýšľate, že tento 544-dielikový set kúpite fanúšikovi filmov a seriálov Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný návod, takže stavať možno naozaj s istotou Jediho.

• V sérii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnice, ktoré nadchnú každého bez ohľadu na vek, či už chce napodobniť scény zo ságy, predviesť vlastné príbehy alebo jednoducho vystavovať zberateľské modely.

• LEGO® dieliky už od roku 1958 spĺňajú dôsledné kvalitatívne normy v odvetví, aby sa dali jednoducho a pevne spájať.

• LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a dôsledne ich analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty