LEGO® Star Wars™ 75306 Imperiálny prieskumný droid

Zaspomínaj si na epické akčné scény z filmu Star Wars™: Impérium vracia úder na planéte Hoth pri stavaní prieskumného droida Impéria (75306). Droid má polohovateľné nohy a dodáva sa s priehľadnou tyčou z kociek, na ktorej ho môžeš vystaviť ponad zasneženú krajinku.Úchvatný výstavný kúsokTento zberateľský výstavný kúsok dopĺňa informačná ceduľka, s ktorou zapôsobí na písacom stole aj ako dekorácia v domácnosti.Ten najlepší darčekTáto prepracovaná stavebnica patrí do prémiovej kolekcie LEGO® Star Wars™ setov pre dospelých a ponúka pohlcujúci a zábavný zážitok zo stavania všetkých detailov v LEGO® štýle. Môže byť krásnou odmenou pre teba alebo zábavným darčekom pre fanúšika filmov Star Wars™, prípadne skúseného milovníka LEGO® stavebníc.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

58,75 €

ks
12+
Odporúčaný vek
683
Počet kociek

EAN: 5702016914184

• Nechaj sa uniesť na zamrznutú planétu Hoth a zaspomínaj si na klasické scény z filmu Star Wars™: Impérium vracia úder s týmto detailne spracovaným výstavným modelom prieskumného droida Impéria (75306).

• Zostaviteľná LEGO® figúrka droida má polohovateľné nohy a dodáva sa s priesvitnou tyčou z kociek, na ktorú ju možno vystaviť ponad zasneženú krajinku. Stavebnica sa dodáva aj s informačnou ceduľkou.

• Táto prémiová stavebnica patrí série zberateľských LEGO® Star Wars™ modelov na vystavenie pre dospelých.

• Tento 683-dielny set ponúka náročný, no zároveň odmeňujúci zážitok zo stavania a je tak úžasným darčekom na narodeniny, Vianoce či prekvapením pre fanúšikov ságy Star Wars™ či skúsených LEGO® staviteľov.

• Tento stavebnicový model meria vyše 27 cm na výšku, 24 cm na šírku a 11 cm do hĺbky, takže vystavený nezaberá veľa miesta, no zaiste na každého zapôsobí.

• Premýšľaš, že tento set kúpiš zberateľovi predmetov s motívom Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Nemaj obavy. Súčasťou je podrobný návod, takže stavať môže naozaj s istotou.

• Zberateľské LEGO® Star Wars™ stavebnice sú navrhnuté pre bystrých dospelákov, ktorí sa vo voľnom čase radi venujú pútavým tvorivým projektom plným zábavy.

• LEGO® komponenty spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, takže sa vždy jednoducho a dokonale pevne spájajú.

• LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Úžasný sběratelský kousek ze světa Star Wars™
Parádní replika z LEGO® kostek
Úžasný sběratelský kousek ze světa Star Wars™
Nechte se přenést na ledem pokrytou planetu Hoth a postavte si detailně propracovaný výstavní model imperiálního průzkumného droida od LEGO® Star Wars™ s polohovatelnými nohami doplněný o sestavitelnou zasněženou lokaci.
Radost ze stavění
Tvůrčí stavění
Radost ze stavění
Čeká vás radostný a soustředěný stavitelský zážitek – od okamžiku rozbalení až po umístění dokončeného modelu na výstavku.
Budujte svou sbírku
Řada sběratelských stavebnic
Budujte svou sbírku
Až si poradíte s touto obohacující tvůrčí výzvou, podívejte se také na další sestavitelné modely droidů od LEGO® Star Wars™ a rozšiřte svou sbírku o další originální kousky.
Parádní volba pro fanoušky Star Wars™
Parádní nápad na skvělý dárek
Parádní volba pro fanoušky Star Wars™
Tato stavebnice představuje fantastický dárek pro vás samotné či jakéhokoliv nadšence a znalce ságy Star Wars™. Hotový model si vystavte, aby vám připomínal nezapomenutelné scény z filmu Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty