LEGO® DUPLO® 10956 Zábavný park

Vydajte sa so svojou ratolesťou na nápaditý výlet so stavebnicou LEGO® DUPLO® Mesto: Zábavný park (10956) a preskúmajte pestrú zmes atrakcií, ktoré zaujmú, zabavia a podnietia fantáziu v malých hlavičkách.Zábava pre celú rodinu v lunaparku!Zažite spolu so 7 postavičkami zo série DUPLO® – 2 ženami, 1 mužom a 4 deťmi – kopu zábavy pri pestrofarebných a pútavých vzdelávacích aktivitách v lunaparku! Táto mnohotvárna hračka obsahuje kĺzačky, po ktorých sa môžete spúšťať, mechanický kolotoč, na ktorom si môžete zajazdiť, veľké ruské koleso s 3 farebnými kabínami, ktoré môžete ovládať, a k tomu vláčik, ktorý jazdí po lunaparku, hotdogy na predaj, zmrzlinu, fotoaparát, balóniky, košíčky, metlu a plyšového medvedíka. Nájdete tu dokonca aj premenlivé „dúhové“ svetlá, ktoré dotvárajú autentickú atmosféru zábavného parku.Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatáHračky LEGO® DUPLO® zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO® môžu rodičia zažívať pri spoločnom skladaní dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Stavebnica Zábavný park (10956) od LEGO® DUPLO® prináša veľa parádnych atrakcií a zábavných prvkov, ktoré zabavia bystré detské hlavičky aj ich rodičia.

• Sada obsahuje 7 DUPLO® postavičiek, medzi ktorými nájdete 2 pani, 1 pána a 4 deti. Ďalej sa môžete tešiť na 2 šmykľavky, kolotoč s mechanickým pohonom, otočné ruské koleso s 3 farebnými kabínami, vláčik a množstvo doplnkov.

• Medzi doplnkami nájdete párky v rožku, zmrzlinu, foťák, balóniky, tortičky, metlu a medvedíka, o inšpiratívne prvky tak nebude núdza. Sada navyše obsahuje tiež špeciálny svetelný dielik s farbami dúhy (súčasťou balenia sú 3 batérie typu LR44).

• Táto rozsiahla, farebná a detailne prepracovaná stavebnica ponúka nespočetné množstvo herných možností a inšpiruje ku kreatívnemu hranie, ktoré rozvíjajú jemné motorické zručnosti a detskú predstavivosť.

• Stavebnica plná doplnkov a funkcií ponúka nespočetné množstvo príležitostí k hravému učenie pre deti od 2 rokov. Rodičom potom dáva šancu prežívať spoločne so svojimi predškolákov významné vývojové míľniky.

• Model meria cez 28 cm na výšku, 123 cm na šírku a 28 cm do hĺbky. Navyše ho môžete neustále prestavovať alebo kombinovať s ďalšími sadami a hračkami LEGO® DUPLO®.

• V návode na stavanie nájdete tiež zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice a ktorý kreatívne stavanie a hranie obohatí o ďalšie štipku zábavy.

• Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® boli odborne navrhnuté tak, aby s pomocou nápaditých prvkov podnecovali k neobmedzenému hrania, ktoré podporuje vývoj a ktoré si môžu deti užívať spoločne s rodičmi.

• Stavebnica LEGO® DUPLO® spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy, takže si môžete byť istí, že je pre malé rúčky ľahké kocky uchopiť, umiestniť a rozpojiť - a je to tak už od roku 1969.

• Kocky a dieliky LEGO® DUPLO® púšťame na zem, drvíme, krútime, zahrievame a analyzujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú prísne normy o bezpečnosti detí.

Rodinný výlet do zábavního parku
Rodinný výlet do zábavního parku
V působivé stavebnici najdete ruské kolo, 7 DUPLO® figurek a mnoho dalších úžasných kreativních prvků.
Nastartujte fantazii příběhy z poutě
Nastartujte fantazii příběhy z poutě
Sada pro děti od 2 let obsahuje 95 dílků – kolotoč, ruské kolo, vláček, 2 skluzavky, 7 figurek a spoustu inspirativních doplňků.
LEGO® DUPLO® Zábavní park
Autentické atrakce
Autentické atrakce
Otočné ruské kolo se pyšní osvětlením, které mění barvy.
Zábavné postavy
Zábavné postavy
Hrajte si na rodinný výlet se 2 ženami, 1 mužem a 4 dětmi.
Funkční prvky
Funkční prvky
Otáčejte kolotočem s koňmi a vezměte postavy na projížďku.
Otevírací vláček
Otevírací vláček
Zvedněte střechu a umístěte do vlaku 3 figurky.
Inspirace k hraní příběhů
Inspirace k hraní příběhů
Nechybí speciální vchod, 2 skluzavky ani zábavné doplňky.
Nápadité hraní
Nápadité hraní
Vyzkoušejte všechny atrakce a užijte si pořádnou porci dobrodružství.
Skvělý dárek a nekonečné herní možnosti
Skvělý dárek a nekonečné herní možnosti
Měří přes 28 cm na výšku, 123 cm na šířku a 28 cm do hloubky. Součástí sady je také obrázkový návod na stavění.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty