LEGO® DUPLO® 10954 Vláčik s číslami - Učíme sa počítať

Nenechajte si ujsť novú pestrofarebnú stavebnicu LEGO® DUPLO® My First: Vláčik s číslami – Učíme sa počítať (10954). S 10 očíslovanými kockami, ktoré môžu batoľatá nakladať, vykladať, stohovať a zoraďovať, ako aj s DUPLO® figúrkami dievčaťa, chlapca a psíka zažijú pri vzdelávaní nekonečnú zábavu.Dokonalý úvod do problematiky čísel pre predškolákovDeti môžu klásť očíslované kocky na vagóny a zase ich skladať, prípadne ich môžu zoradiť v správnom poradí a vytvoriť z nich číselnú stenu. Tento vláčik s číslami vášho drobca odvezie na svojich pohyblivých kolieskach, s otváracou strechou a spolu s kamarátskymi DUPLO® figúrkami do sveta nápaditých vzdelávacích hier.Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatáHračky LEGO® DUPLO® zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO® môžu rodičia zažívať pri spoločnom skladaní dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Naučte svoje ratolesti rozpoznávať čísla so stavebnicou LEGO® DUPLO® My First: Vláčik s číslami – Učíme sa počítať (10954). Táto nová verzia klasického vláčika s číslami predstavuje ešte farebnejšiu vzdelávaciu pomôcku.

• Obsahuje 10 očíslovaných kociek, ktoré vo svojich vagónoch preváža posuvný vláčik, ako aj figúrky chlapca, dievčaťa a psíka zo série LEGO® DUPLO®, ktoré deti inšpirujú k nápaditým scénkam.

• Deti si pri jazde s vláčikom a pri nakladaní, vykladaní, stohovaní a zoraďovaní očíslovaných kociek výborne precvičia jemnú motoriku. A pri objavovaní nových herných možností sa zároveň naučia rozpoznávať farby a čísla.

• Vláčik s číslami obsahuje roztomilé postavičky a farebné kocky, s ktorými sa dá ľahko stavať, a tak je vhodný pre batoľatá vo veku od 18 mesiacov – a aj pre rodičov, ktorí sa chcú so svojimi predškolákmi podeliť o dôležité okamihy v ich vývoji.

• Táto stavebnica meria vyše 10 cm na výšku a 47 cm na dĺžku a dá sa ľahko spájať s inými setmi zo série LEGO® DUPLO®, čím otvára ďalšie nápadité herné možnosti.

• Plagátová podložka na hranie je vhodná pre batoľatá a obsahuje obrázky celej stavebnice v plnej veľkosti, ktoré predstavujú návod na poskladanie vláčika.

• Všetky LEGO® DUPLO® stavebnice sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.

• Stavebnice zo série LEGO® DUPLO® spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.

• LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú náročné normy v oblasti bezpečnosti detí.

Hrajte si a učte se s vláčkem s čísly
Hrajte si a učte se s vláčkem s čísly
Tento vláček zaveze nejmenší stavitele do světa barev a čísel, kde budou s přátelskými postavami rozvíjet své sociální a emoční dovednosti.
Všichni nastupovat!
Všichni nastupovat!
Sada pro děti od 18 měsíců obsahuje 23 dílků a najdete v ní pohyblivý vláček s 10 barevnými kostkami s čísly, 2 figurky a další doplňky.
LEGO® DUPLO® Vláček s čísly – Učíme se počítat
Zábava má spoustu barev
Zábava má spoustu barev
Nechybí 10 barevných kostek s čísly a 3 barevné vagóny.
Hrajte si ve vlaku
Hrajte si ve vlaku
Odnímatelná střecha dětem umožní umístit do mašinky figurku.
Seznamte se s barvami a čísly
Seznamte se s barvami a čísly
Nakládejte, vykládejte, skládejte a třiďte barevné kostky s čísly.
Inspirativní zábavné postavy
Inspirativní zábavné postavy
Přehrávejte si příběhy s přátelským chlapcem, dívkou a pejskem.
Skvělé stavění a hraní
Skvělé stavění a hraní
Přiložený plakát zaručí zábavné stavění a nabízí spoustu nápadů.
Zábava pro celou rodinu
Zábava pro celou rodinu
Rodiče mohou se svými dětmi sdílet jejich vývojové milníky.
Všestranná hračka a bezpočet herních možností
Všestranná hračka a bezpočet herních možností
Dárek k narozeninám či jiné příležitosti pro předškoláka, který lze pro ještě více zábavy kombinovat s dalšími modely LEGO® DUPLO®.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty