LEGO® City 60302 Záchranná operácia v divočine

Stavebnica je nabitá úžasnými funkciami, inšpiratívnymi postavami a všeobecne známymi zvieratami, takže si deti môžu prehrávať zábavné záchranárske príbehy z divočiny!


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Stavebnica Záchranná operácia v divočine (60302) od LEGO® City je nabitá vzrušujúcimi funkciami, figúrkami dobre známych zvierat a inšpiratívnych postáv, ktoré doslova nabádajú k prehrávanie nekonečných dobrodružstvo v divočine.

• Obsahuje všetko, čo deti potrebujú pre zostavenie vrtuľníka s navijakom, pásového vozidla, veterinárne stanice, prostredie savany s funkciou zosuvu pôdy, ale aj figúrky slona, mláďaťa a krokodíla, 2 figúrky opíc a 4 minifigúrky.

• Deti môžu pomocou páky aktivovať zosuv pôdy vrátane stromu a kamenia. Vrtuľník je vybavený funkčným navijakom, otáčajúcimi sa vrtuľami a nákladovým priestorom. Pásové vozidlo ponúka odnímateľnou reťazovú kladku a úložný priestor.

• Perfektný darček k narodeninám alebo akejkoľvek inej príležitosti pre deti od 6 rokov. Malí stavitelia môžu túto stavebnicu LEGO® City z prostredia divočiny kombinovať s ostatnými sadami pre ešte akčnejší dobrodružstvo.

• Vrtuľník s navijakom v sade Záchranná operácia v divočine od LEGO® City meria cez 12 cm na výšku, 35 cm na dĺžku a 31 cm na šírku.

• Medzi LEGO® doplnky patria zväčšovacie sklo, banán, dlaha pre opicu, hrnček, rôzne laboratórne pomôcky a krokodílej vajcia.

• Sada obsahuje jednoduché pokyny na zostavenie modelov a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie s LEGO® návody pre múdra zariadenia. Tieto interaktívne pokyny deťom pomôžu stať sa vo stavanie ozajstnými majstrami.

• Stavebnice od LEGO® City z prostredia divočiny uvedú deti do sveta akcie a pomôžu im získať sebavedomie a kľúčové zručnosti pre život, zatiaľ čo si malí stavitelia budú prehrávať príbehy a scenáre, ktoré zábavným spôsobom vyobrazujú skutočný život.

• Všetky LEGO® City kocky spĺňajú prísne odborové štandardy, vďaka čomu sú dieliky konzistentné, kompatibilné a zaručujú zábavné hranie.

• LEGO® City kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú striktné globálne bezpečnostné štandardy.

Vítejte v divočině
Vítejte v divočině
Zaveďte děti do světa ochránců zvířat, s nimiž se díky této prémiové sadě LEGO® City vypraví na inspirativní záchranné mise.
Svět plný akce
Svět plný akce
Malí stavitelé se přidají ke skvěle vybavenému týmu odborníků a vypraví se zachraňovat zvířata.
LEGO® City Záchranná operace v divočině
Ikonická zvířata
Ikonická zvířata
Součástí jsou figurky slona, slůněte, krokodýla a opice.
Realistická záchranářská vozidla
Realistická záchranářská vozidla
Hraní zpestří parádní vrtulník s navijákem a pásové vozidlo.
Jako ve skutečnosti
Jako ve skutečnosti
Malí veterináři prožijí nejeden autentický příběh ze záchranné stanice.
Jednoduchý digitální návod na stavění
Jednoduchý digitální návod na stavění
Díky návodu Instructions PLUS si mohou děti model přibližovat, otáčet a různě zobrazovat – najdete ho v aplikaci s LEGO® návody na stavění.
Co najdete v krabici?
Co najdete v krabici?
Nechybí vrtulník, pásové vozidlo, veterinární stanice, savana s funkcí sesuvu půdy, ikonické figurky zvířat a 4 minifigurky.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty