LEGO® City 60301 Záchranársky tereňák do divočiny

Deti sa môžu stať každodennými hrdinami s touto stavebnicou LEGO® City Záchranárske terénne auto do divočiny (60301), ktorá obsahuje záchranársky tím vrátane hrdinskej Jessicy Sharpe zo seriálu LEGO® City Adventures, a k tomu ešte leva s mláďaťom a hada s vajíčkom. Stačí už len dodať prostredie rieky, vodný skúter a auto s náhonom na všetky 4 kolesá, aby bola scéna pripravená na vzrušujúce záchranárske dobrodružstvá v divočine.Zábava pre celú rodinuStavebnice zo série LEGO® 4+ prinášajú deťom, priateľom a rodinám dlhé hodiny zábavy. Každý set obsahuje jednoduchý návod na stavanie a štartovaciu kocku pre najmenších. A súčasťou stavebníc 4+ je aj návod Instructions PLUS, ktorý nájdete v aplikácii LEGO® Building Instructions. S týmto interaktívnym návodom na stavanie s nástrojmi na približovanie a otáčanie modelov bude skladanie z LEGO® kociek naozaj hračka.Úžasný svet stavebníc zo série LEGO® CityStavebnice zo série LEGO® City inšpirované divočinou uvedú deti priamo do akcie vďaka ikonickým zvieratám, realistickým prostrediam, parádnym vozidlám a inšpiratívnym postavám, ktoré nabádajú k zohrávaniu nápaditých scénok zo skutočného života.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

31,4 €

ks
3-6
Odporúčaný vek
157
Počet kociek

EAN: 5702016911923

• Stavebnica Záchranársky tereňák do divočiny (60301) od LEGO® City sa perfektne hodí pre deti od 4 rokov, ktoré zbožňujú zvieratá a kreatívne hranie, ale aj pre fanúšikov seriálu LEGO® City Dobrodružstvo.

• Čo sa ukrýva v krabici? Všetko, čo deti potrebujú pre zostavenie, Clarke 4x4, vodného skútra a prostredia savany. Nechýba ani minifigúrky Jessicy Sharpe, rangera a prieskumníka, a k tomu navyše figúrky leva, levíčaťa a hada.

• Deti môžu aktivovať funkciu padajúceho mosta, použiť navijak terénneho vozidla a vychutnávať si realistické príbehy z prostredia divočiny s kultovými zvieratami a postavou z televízneho seriálu LEGO® City Dobrodružstvo Jessicou Sharpe.

• Skvelý tip na darček k narodeninám alebo inej príležitosti. Stavebnica LEGO® City z prostredia divočiny ponúkajú deťom od 4 rokov dlhé hodiny plné zábavy a možno ich kombinovať s ostatnými produktmi tohto radu pre ešte viac dobrodružstva z ríše zvierat.

• Po zostavení meria záchranársky tereňák do divočiny cez 6 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.

• Medzi LEGO® doplnky patria hadie vajcia, Uchopovacie na hady, 2 debny, ďalekohľad, vysielačka, fotoaparát, kosti, fľaša, párok a hrebeň.

• Táto LEGO® stavebnica pre deti od 4 rokov obsahuje tlačený a digitálny návod na stavanie, ale aj začiatočnícku kocku, s ktorej pomocou sa do zostavovania LEGO® modelov môžu smelo pustiť aj začiatočníci!

• Stavebnice od LEGO® City z prostredia divočiny uvedú deti do sveta akcie a pomôžu im získať sebavedomie a kľúčové zručnosti pre život, zatiaľ čo si malí stavitelia budú prehrávať príbehy a scenáre, ktoré zábavným spôsobom vyobrazujú skutočný život.

• Všetky LEGO® súčiastky spĺňajú tie najprísnejšie odborové štandardy tak, aby boli kompatibilné a umožňovali hladké spájanie a rozoberanie.

• Všetky LEGO® dieliky prechádzajú náročnými testami, aby sme mohli zabezpečiť, že každá naša stavebnice spĺňa prísne globálne bezpečnostné štandardy.

Vítejte v divočině
Vítejte v divočině
Vezměte děti do světa ochránců zvířat s touto inspirativní stavebnicí z řady LEGO® 4+.
Nápadité hraní pro malé odborníky
Nápadité hraní pro malé odborníky
Na děti čekají vzrušující záchranné mise s hrdinkou televizního seriálu LEGO® City Dobrodružství.
LEGO® City Záchranářský teréňák do divočiny
Začátečnická LEGO® kostka
Začátečnická LEGO® kostka
Částečně sestavená základna pomůže dětem pustit se ihned do tvoření.
Ikonická zvířata
Ikonická zvířata
Malí stavitelé si zamilují LEGO® figurky lva a lvíčete.
Skvělé doplňky zpestří hraní
Skvělé doplňky zpestří hraní
Obsahuje zbořitelný most a terénní vůz s funkčním navijákem.
Jednoduchý digitální návod na stavění
Jednoduchý digitální návod na stavění
Díky návodu Instructions PLUS si mohou děti model přibližovat, otáčet a různě zobrazovat – najdete ho v aplikaci s LEGO® návody na stavění.
Co najdete v krabici?
Co najdete v krabici?
Nechybí vůz s pohonem 4x4, vodní skútr, savana, figurky zvířat a 3 minifigurky, včetně Jessicy Sharpeové z televizního seriálu LEGO® City.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty