LEGO Technic 42107 Ducati Panigale V4 R


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

  

50,73 €

ks
12+
Odporúčaný vek
646
Počet kociek


Štýlové, prepracované, výkonné. Tento model 42107 Ducati Panigale V4 R od LEGO® Technic nielenže výborne vyzerá, ale zároveň vystihuje originálny dizajn a ducha predlohy. Jedná sa o prvý model motorky v dejinách série LEGO Technic, ktorý obsahuje prevodovku. Môžete tak experimentovať s rôznymi rýchlostnými stupňami a technikami. Medzi ďalšie fantastické funkcie patrí funkčné riadenie, predné a zadné tlmiče pre realistický pohyb, ale tiež predné a zadné kotúčové brzdy.
Úžasné detaily zachytávajú ducha motoriek DucatiFanúšikovia značky Ducati ocenia starostlivé spracovanie detailov, ktoré prináša táto replika úžasné motorky. Stojanček, výfuk, čelné sklo a riadiace panel patrí medzi drobné detaily, vďaka ktorým je tento model na nerozoznanie od skutočnej verzie. Samozrejme, že sa fanúšikom značky Ducati zrýchli tep aj pri pohľade na klasickú červenú farbu.
Stavajte a učte sa s modelmi od LEGO TechnicTento model motorky, ktorý je súčasťou série LEGO Technic, ponúka fascinujúci a plnohodnotný staviteľský zážitok. Pomocou realistických funkcií uvádza deti do sveta inžinierstva. Ukáže im napríklad, ako funguje prevodovka.
Replika slávnej motorky Ducati Panigale V4 R, ktorú si môžete postaviť, skúmať a vystaviť. Fanúšikovia série LEGO® Technic a nadšenci do motoriek si zamilujú túto mimoriadnu staviteľskú výzvu.Postavte si vlastný model Ducati Panigale V4 R a zoznámte sa s vlastnosťami a funkciami tejto kultovej motorky. Obsahuje aj prevodovku s 2 rýchlosťami -ako vôbec prvý motorka od LEGO® Technic.Kúpte si model Ducati Panigale V4 R s prednými a zadnými tlmičmi pre realistický pohyb. Klasické prevedenie včervené farbe s naozajstným talianskym nádychom vdýchne tomuto modelu život.Hľadáte tie najlepšie darčeky pre fanúšikov motoriek? Skvelá voľba. Ide tiež o vynikajúci výzvu pre fanúšikov série LEGO® Technic vo veku od 10 rokov, ktorí budú nadšene objavovať, ako vlastne motorky fungujú.Tento pútavý model (42107) sa skvele hodí k vystaveniu. Jeho rozmery sú také, aby verne napodobňoval skutočnú predlohu. Meria cez 32 cm na dĺžku, 16 cm na výšku a 8 cm na šírku.Tento model motorky Ducati sa zaobíde bez batérií. Stačí vášeň, predstavivosť a túžba objaviť niečo nové.S touto úžasnou LEGO® sadou je ľahké začať. Priamo v krabici nájdete zrozumiteľný návod, takže sa do stavania motorky Ducati môžete pustiť okamžite.Modely od LEGO® Technic sú navrhnuté tak, aby umožňovali fascinujúce a naplňujúci staviteľský zážitok. Mechanizmy realistického pohybu pomôžu deťom i dospelým vydať sa na prieskum sveta techniky.Kvalita je dôležitá.Je teda dobré vedieť, že LEGO® stavebnice spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy, aby sa zabezpečilo, že je možné kedykoľvek ľahko spojiť - bolo to tak už od roku 1958.Plastové modely od LEGO® Technic prechádzajú náročnými testami. Všetky do jedného sú dôkladne testované, aby sa zabezpečilo, že každá stavebnice spĺňa tie najvyššie globálne štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty