LEGO® Super Mario™ 71392 Žabiak Mario – oblečok

Deti si môžu obohatiť levely zo sveta LEGO® Super Maria o trochu skákania a čľapotania s týmto oblečkom Žabiak Mario (71392). Nájdu v ňom interaktívny kostým žabiaka pre LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia), s ktorým môže hráč vyskakovať po bonusové digitálne mince a po každom dopade sa ozve čľapot. Táto stavebnica je ideálnym darčekom pre malých trendových majiteľov LEGO® Super Mario™ štartovacieho setu 71360 s figúrkou LEGO® Maria alebo setu 71387 s figúrkou LEGO® Luigiho. Stavajte a pustite sa do hry Návod k tomuto LEGO® setu nájdete v balení aj v bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™. Táto aplikácia je bezpečnou platformou, na ktorej sa môžu deti deliť o nápady a kreatívne tipy na stavanie či hranie. Akčná zábava so Super Mario™m v skutočnosti Zberateľský LEGO® Super Mario™ set, ktorý prenáša ikonickú postavu Super Maria do skutočnosti. Vďaka štartovacím a rozširujúcim setom, ale aj oblečkom si môžu fanúšikovia vytvárať vlastné levely na hru sólo alebo v skupine.

Aby ste sa mohli hrať, potrebujete jeden zo štartovacích setov 71360 alebo 71387!


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

4,6 €

ks
5-6
Odporúčaný vek
11
Počet kociek

EAN: 5702016912814

• Obohaťte si levely zo sveta LEGO® Super Maria o trochu skákania a čľapotania s týmto oblečkom Žabiak Mario (71392): nájdete tu interaktívny kostým pre LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia).

• Tento doplnok z kociek je vhodný buď pre figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360), alebo pre figúrku LEGO® Luigiho zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Luigim (71387).

• Keď si LEGO® Mario nasadí tento kostým, bude skákať ako žaba a získavať hráčom bonusové digitálne mince. A po každom dopadnutí figúrky na zem sa ozve čľapot.

• Deti si môžu do svojho levelu pridať aj lekná a modré „vodné“ LEGO® dieliky a nechýba ani obrázkový návod, vďaka ktorému deti zvládnu všetko postaviť úplne samy.

• V bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™ deti nájdu aj návody, inšpiratívne tipy na stavanie a hranie a mnoho ďalšieho. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO®.com/devicecheck.

• Táto zberateľská stavebnica predstavuje zábavný darček na narodeniny alebo na sviatky pre tvorivé deti vo veku od 6 rokov, ktoré si chcú upravovať svoje LEGO® Super Mario™ štartovacie a rozširujúce sety.

• So štartovacími a rozširujúcimi setmi sa dajú použiť aj ďalšie oblečky zo série LEGO® Super Mario™, napríklad Včielka Mario – oblečok (71393).

• Úžasné LEGO® Super Mario™ sety prenášajú obľúbené postavičky zo sveta Super Maria do skutočného sveta a fanúšikom vytvárať, rozširovať a prestavovať si vlastné náročné levely na hru sólo alebo v skupine.

• LEGO® stavebnicové kocky už od roku 1958 spĺňajú dôsledné normy v odvetví, aby sa dali jednoducho a pevne spájať.

• LEGO® dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

Speciální obleček pro interaktivní zábavu
Speciální obleček pro interaktivní zábavu
Tento zábavný doplněk k setům LEGO® Super Mario™ propůjčí LEGO® Mariovi nové úžasné schopnosti (figurka není součástí balení).
Obleček přináší nové herní možnosti
Obleček přináší nové herní možnosti
Obleček je určen pro figurku LEGO® Maria ze startovacího setu 71360 nebo figurku LEGO® Luigiho ze startovního setu 71387.
LEGO® Super Mario™ Žába Mario – obleček
Sledujte LEGO® Mariovy reakce
Sledujte LEGO® Mariovy reakce
LEGO® Mario™ vydává v oblečku různé zvuky.
Skákejte jako žába
Skákejte jako žába
Poslouchejte, jak každý skok krásně zašplouchá.
Vytvořte si oázu jako u rybníka
Vytvořte si oázu jako u rybníka
Obohaťte herní úrovně o dílky LEGO® leknínů a vody.
Aplikace LEGO® Super Mario™
Aplikace LEGO® Super Mario™
Návod na stavění naleznete v balení a v aplikaci (seznam kompatibilních zařízení najdete na LEGO.com/devicecheck).
Parádní dárek pro kreativní děti
Parádní dárek pro kreativní děti
Díky oblečkům si se startovacími sety LEGO® Super Mario™ a rozšiřujícími sadami užijete ještě více zábavy (prodává se samostatně).

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty