LEGO® Star Wars™ 75297 Stíhačka X-wing Odporu

Naučte deti stavať a vymýšľať hry plné postáv so stíhačkou X-wing Odporu (75297) zo série LEGO® Star Wars™. Táto úžasná stavebnica stíhačky z filmu Star Wars™: Sila sa prebúdza má vyklápacie krídla, ktoré sa ľahko ovládajú pri vzlietaní a pristávaní. V otvárateľnom kokpite stíhačky X-wing je miesto pre LEGO® minifigúrku Poea Damerona vyzbrojeného blasterovou pištoľou, za ktorého sa môže postaviť LEGO® figúrka droida BB-8.Instructions PLUSNenechajte si ujsť interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions. Ponúka parádne funkcie približovania a otáčania modelu, vďaka ktorým si deti stavanie stíhačky užijú ešte viac.Vitajte v rade 4+Stavebnice zo série LEGO® Star Wars™ 4+ pre deti vo veku od 4 rokov predstavujú ten najlepší úvod do sveta LEGO® stavania a Star Wars™ ságy. Vďaka štartovacej kocke si autá, budovy a mnoho iného postavia raz-dva či už samy, alebo s pomocou rodičov a starších súrodencov.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

15,38 €

ks
3-6
Odporúčaný vek
60
Počet kociek

EAN: 5702016912661

• Zaručte deťom ten najlepší prvý zážitok zo série LEGO® Star Wars™ so stíhačkou X-wing Odporu (75297), súčasťou ktorej je štartovacia kocka pre naozaj rýchly štart do akcie.

• Stavebnica stíhačky sa dodáva s LEGO® minifigúrkou Poea Damerona s blasterovou pištoľou a LEGO® figúrou droida BB-8, takže zábavné a tvorivé hry na postavy sú isté.
• X-wing má otvárací kokpit pre Poea Damerona, miesto pre droida BB-8 a vyklápacie krídla.

• Túto začiatočnícku 60-dielnu LEGO® Star Wars™ stavebnicu možno ľahko poskladať (aj po tvrdých bojoch) a je tak tým najlepším darčekom na narodeniny, Vianoce či prekvapenie pre tvorivé deti vo veku od 4 rokov.

• Táto úžasná mikrostíhačka meria vyše 5 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 19 cm na šírku, takže je dokonale kompaktná, aby sa ľahko zmestila do detských batôžkov na cestách.

• Ideálna stavebnica pre deti, ktorú môžu postaviť samy, spolu so starším súrodencom či rodičom.

• Aby bolo stavanie stíhačky ešte vzrušujúcejšie, môžu si deti pomôcť návodom Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions a ponúka nástroje na zobrazovanie a otáčanie modelu.

• Stavebnice z radu LEGO® Star Wars™ deťom ponúkajú dobrodružstvo ukryté pod rúško zábavy vo svete Star Wars™ a naučia ich ako stavať a rozvíjať tvorivosť prostredníctvom hier.

• LEGO® komponenty spĺňajú najvyššie normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby sa vždy konzistentne a bezpečne spájali do odolných modelov. Takto to robíme od roku 1958.

• LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú tie najprísnejšie normy na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

Zábavná začátečnická sada LEGO® Star Wars™
Zábavná začátečnická sada LEGO® Star Wars™
Darujte dětem perfektní vstupenku do světa LEGO® Star Wars™ v podobě snadno sestavitelného modelu povstalecké stíhačky X-wing™.
Stíhačka z filmu Star Wars: Síla se probouzí
Stíhačka z filmu Star Wars: Síla se probouzí
Model X-wingu obsahuje celkem 60 dílků a může se pochlubit otevíracím kokpitem a sklápěcími křídly. Nesmí chybět Poe Dameron a BB-8.
LEGO® Star Wars™ Stíhačka X-wing™ Odboje
Nakopněte dětskou představivost
Nakopněte dětskou představivost
Dárek, který vzbudí celoživotní vášeň ke Star Wars™.
Modely přizpůsobené věku
Modely přizpůsobené věku
Sada z řady stavebnic LEGO® Star Wars™ pro děti ve věku od 4 let.
Začátečnická kostka
Začátečnická kostka
Model lze sestavit snadno a rychle, takže hraní může začít raz dva.
Digitální návod na stavění
Digitální návod na stavění
Díky digitálnímu průvodci Instructions PLUS v aplikaci s LEGO® návody bude stavění ještě zábavnější – pro děti i dospělé.
Předejte svou vášeň dál
Předejte svou vášeň dál
Pomozte své ratolesti se sestavením tohoto parádního modelu a sdílejte nadšení z Hvězdných válek společně.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty