LEGO® Star Wars™ 75255 Yoda

Dve postavičky Yodu v jednom z edície LEGO® Star Wars™ sa budú hodiť do zbierky všetkých fanúšikov! Tento podrobne prepracovaný výstavný model mocného majstra Jedi Yodu (75255) vychádza z postavičky z filmu Star Wars™: Klonovaní útočia. Má polohovateľnú hlavu a obočie, pohyblivé prsty na rukách a nohách a Yodov charakteristický zelený svetelný meč. K tejto charakteristickej figúrke v edícii LEGO® Star Wars™ sa dodáva aj informačná tabuľka s podrobnosťami o Yodovi a stojan na pripojenie dodávanej minifigúrky Yodu so svetelným mečom. Vďaka tomu všetkému je tento model ideálnym zberateľským kúskom na motívy Star Wars™ pre každého fanúšika.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

100,55 €

ks
9+
Odporúčaný vek
1768
Počet kociek
1
Počet figúrok

EAN: 5702016370775

• Všimni si podrobne prepracované detaily, polohovateľnú hlavu a obočie, pohyblivé prsty na rukách a nohách, Yodov zelený svetelný meč a tiež informačnú tabuľku s podrobnosťami o majstrovi Jedi. Súčasťou je aj stojan pre minifigúrku Yodu (dodávaná v súprave) a svetelný meč.

• Tento zberateľský model na motívy filmu Star Wars™: Klonovaní útočia môže byť skvelým narodeninovým alebo vianočným darčekom alebo sa dá využiť jednoducho ako darček v štýle Star Wars™ na akúkoľvek príležitosť.

• Pridaj do svojej zbierky dve postavičky Yodu v edícii LEGO® Star Wars™ v jednom!

• Figúrka Yodu v edícii LEGO® Star Wars™ meria vyše 41 cm na výšku.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty