LEGO® Star Wars™ 75212 Kessel Run Millennium Falcon


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

214,57 €

ks
9+
Odporúčaný vek
1414
Počet kociek

EAN: 5702016110609

Poďte si zostaviť cerelliánskou nákladná loď z filmu o Hanu Sólová a cestujte s jeho priateľmi na palube. Loď má kokpit pre 2 minifigúrky s odpojiteľnou kabínou, satelitný tanier, 2 pružinový vystreľovací, rampu, otočnou horné a spodné laserovú strelnú veža s 2 sedadlami pre strelca, a navyše odnímateľný únikový modul. Loď má prepracovaný interiér, v ktorom sa môžete pobaviť na ceste, ale pozor, nepriateľov sa môžu kedykoľvek počas cesty objaviť! Tu sa medze vo fantázii nekladou- vymyslite si vlastný príbeh. Táto loď meria cez 11 cm na výšku, 48 cm na dĺžku a 30 cm na šírku.

Obsahuje 6 minifigúrok: Han Solo, Chewbacca, Qi'ra, Lando Calrissian, Quay Tolsite, kesselský operatívne droid, a navyše droid DD-BD.
Obsahuje kokpit pre 2 minifigúrky s odpojiteľnou kabínou, 2 pružinové vystreľovací, snímač, rampu, otočnou horné a spodné laserovú palebnú veža so sedadlami pre 2 minifigúrky, odpojiteľný únikový modul a ľahko prístupný, detailne prepracovaný interiér.
Interiér zahŕňa nákladný priestor s 2 kontajnery, navigačný počítač, pohovku a holografický stôl s šachovú hrou Dejarik, bar, poschodovú posteľ, úložný priestor s raketami a hyperpohon s náradím k jeho oprave.
Medzi zbraňami nájdeš 2 blasterové pištole, blasterovou pušku a Landův blaster.
Obsahuje tiež elektro-ďalekohľad.
Otvor loď a prehrávajte si dobrodružstvo z filmu o Hanu Sólová vnútri. Hraj s Chewbacca šachovú hru Dejarik ... ale pamätaj, že nevie prehrávať!

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty