LEGO® Ninjago® 71749 Posledný let Odmeny osudu

Deti sa môžu s ohromnou stavebnicou Posledný let Odmeny osudu (71749) naučiť skladať. Táto stavebnica je plná rôznych prvkov – obsahuje totiž loď, vodný skúter, draka s pohyblivými krídlami, truhlicu s pokladom, ostrov s väznicou a 4 minifigúrky.Naučte sa stavať so stavebnicami LEGO® 4+Táto stavebnica LEGO® je špeciálne určená pre deti vo veku od 4 rokov, ktorým poskytne vynikajúci zážitok zo stavania. Každé vrecúško kociek v balení obsahuje model a postavičku, ktorú si deti môžu postaviť a vrhnúť sa s ňou do akcie. Nájdu tu aj začiatočnú kocku s čiastočne postavenou základňou, od ktorej sa môžu odraziť.Zábava pre celú rodinuSkladanie stavebníc zo série LEGO® 4+ si môžu dospelí skvele užiť so svojimi ratolesťami. Jednoduché priložené obrázkové návody deti perfektne prevedú celým procesom stavania. Tieto stavebnice obsahujú aj návod Instructions PLUS, ktorý nájdete v aplikácii LEGO® Návody na stavanie. Tento interaktívny návod obsahuje nástroje na približovanie, ghostovanie a otáčanie, vďaka ktorým deti zažijú ešte plnohodnotnejší zážitok.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• LEGO® NINJAGO® Posledný let Odmeny osudu (71749) naučí deti skladať, takže následne si budú môcť rozprávať nindžovské príbehy s pomocou tejto stavebnice lode LEGO®, ktorá je plná vzrušujúcich prvkov.

• Stavebnica obsahuje 4 minifigúrky – nindžov Kaia, Zanea a Jaya s ich nepriateľom, duchom nindžu Karenna, ako aj začiatočnú kocku, s ktorou sa môže zábava rýchlo začať.

• Odmena osudu sa môže popýšiť plachtou, otočnými tryskami, kormidlom, odpojiteľným vodným skútrom a kotvou na reťazi, ktoré naštartujú fantáziu detí na plné obrátky.

• Stavebnica obsahuje aj draka s krídlami, ktoré sa začnú pohybovať, ak deti zatlačia na chrbát. Nechýba ani sedlo, do ktorého môžete posadiť minifigúrky nindžov.

• Ide o skvelý narodeninový alebo vianočný darček pre vášnivých fanúšikov nindžov vo veku od 4 rokov, ktorí sa túžia naučiť skladať stavebnice z LEGO® kociek.

• Odmena osudu meria vyše 21 cm na výšku, 32 cm na dĺžku a 12 cm na šírku, čo je ideálna veľkosť pre deti, ktoré sa s ňou môžu hrať doma alebo si ju môžu brať všade so sebou.

• Jednoduché obrázkové návody deti ľahko prevedú celým procesom skladania.

• Deti si môžu proces stavania užiť ešte viac vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS. S jeho nástrojmi na otáčanie, približovanie a zobrazovanie modelu je stavanie súčasťou zábavy.

• Už vyše šesťdesiat rokov sa LEGO® kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné zakaždým dobre oddeliť a spojiť – netreba na to mať nindžovské schopnosti!

• LEGO® kocky spĺňajú prísne bezpečnostné normy, takže deti sú pri hre s nimi v bezpečí.

Perfektní vstupenka do světa LEGO® stavebnic
Perfektní vstupenka do světa LEGO® stavebnic
Zábavný model lodě nindžů speciálně navržený pro děti od 4 let. Ideální k seznámení se světem stavění z LEGO® kostek.
3 modely v 1 sadě
3 modely v 1 sadě
Fanoušci nindžů si s nadšením postaví celkem tři obsažené modely: loď Odměnu osudu, vězení a děsivého draka.
LEGO® NINJAGO® Legacy Poslední let Odměny osudu
Nindžové proti padouchům
Nindžové proti padouchům
Děti si zamilují inscenování napínavých bitev.
Drak mává křídly
Drak mává křídly
Polohovatelný drak slibuje spoustu akčních dobrodružství.
Hrajte si a učte se
Hrajte si a učte se
Stavebnice dětem pomůže procvičit jemné motorické dovednosti.
Zábavné stavění a spousta akce
Zábavné stavění a spousta akce
Děti od 4 let si vychutnají zábavný a nenáročný stavitelský zážitek – model mohou skládat společně s rodiči nebo kamarády.
Skvělý NINJAGO® dárek
Skvělý NINJAGO® dárek
Stavebnice obsahuje 4 minifigurky, včetně Kaie a Jaye, a představuje ideální vstupenku do světa NINJAGO®.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty