LEGO® Ninjago® 71748 Námorná bitka s katamaránom

Na fanúšikov nindžov čaká vzrušujúce dobrodružstvo na mori s jedinečnou stavebnicou námornej bitky s katamaránom (71748) LEGO® NINJAGO®. Súčasťou sú 2 katamarány, pričom jeden z nich možno rozdeliť na 3 samostatné lode. V jednej sa nachádza dokonca aj mini väzenie! Deti tak získajú všetko potrebné na hodiny nápaditých hier.Prémiová stavebnica NINJAGO® Táto nindžovská stavebnica sa dodáva so 6 minifigúrkami: ostrovným Jayom, Kaiom a Zaneom a ich nepriateľmi, náčelníkom Mammatusom, Strážcom hromov a Strážcom hrmotu, ktorí sú vyzbrojení plejádou oštepov, mečov a štítov. Bojová akcia tak naberá nové rozmery.Najlepšie darčeky pre tvorivé hryNINJAGO® hračky otvárajú svet vzrušujúcich dobrodružstiev. Malí stavitelia si skladanie týchto štýlových hračiek rýchlo obľúbia a potom môžu bok po boku s nindžovskými hrdinami rozvíjať dôležité zručnosti do života. Samozrejmosťou sú aj boje proti celému zástupu zloduchov s úžasnou kolekciou drakov, robotov a chrámov.


Ľutujeme, produkt nie je aktuálne dostupný.
Možno vás ale zaujmú podobné produkty umiestnené nižšie alebo nám napíšte na info@hracky-kong.cz

• Námorná bitka s katamaránom (71748) zo série LEGO® NINJAGO® je akčný nindžovský set dvoch katamaránov, z ktorých jeden možno rozdeliť na 3 lode, ideálny na napínavé námorné bitky.

• Obsahuje 6 poriadne vyzbrojených minifigúrok zo seriálu LEGO® NINJAGO®: ostrovného Jaya, Zanea a Kaia, náčelníka Mammatusa a Strážcu hrmotu a Strážcu hromov!

• Bojový katamarán strážcov je vyzbrojený dvoma vystreľovačmi a dokáže sa rozdeliť na 3 lode, v jednej z ktorých sa ukrýva miniväznica pre nindžov. V inej lodi sú zas 2 vystreľovače výstupkov a truhla diamantov.

• Katamarán nindžov má 2 pružinové vystreľovače, ktoré možno sklopiť alebo rozložiť.

• Tento 780-dielny bojový set je zábavnou stavebnicou pre deti od 9 rokov a skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce, ktorým ohúria kamarátov.

• Katamarán strážcov meria vyše 22 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 24 cm na šírku, takže keď sa s ním dieťa práve nehrá, je úchvatným výstavným kúskom do každej izbičky.

• Rozhliadni sa po ďalších NINJAGO® setoch inšpirovaných rovnomenným seriálom vrátane stavebníc Llyodova motorka do džungle (71745), Drak z džungle (71746) a Dedina strážcov (71747).

• LEGO® NINJAGO® ponúka úžasnú kolekciu štýlových stavebníc, ktoré uchvátia každého nindžu. Umožnia mu osvojovať si pozitívne zručnosti, ktoré sa im zídu v živote, formou vzrušujúcich dobrodružstiev s hrdinskými nindžami.

• Už vyše šesť desaťročí sa LEGO® kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné zakaždým dobre oddeliť a spojiť – netreba na to mať nindža schopnosti!

• LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne bezpečnostné normy, takže deti sú pri hre s nimi v bezpečí.

NINJAGO® dobrodružství na moři
NINJAGO® dobrodružství na moři
Tato fantastická stavebnice otevírá dětem vzrušující herní scénáře z televizního seriálu NINJAGO®.
Nikdy nekončící zábava
Nikdy nekončící zábava
Tato jedinečná sada nabízí malým nindža bojovníkům svět vzrušujících herních možností a úžasných příběhů.
LEGO® NINJAGO® Souboj katamaránů na moři
Bojový katamarán
Bojový katamarán
Rychlostní režim a vystřelovače děti doslova ohromí.
Úžasná loď 3 v 1
Úžasná loď 3 v 1
Loď ostrovních bojovníků lze rozdělit na 3 menší plavidla.
6 minifigurek
6 minifigurek
Celá řada postav je zárukou zábavného hraní.
Obohacující stavění a nápadité hraní
Obohacující stavění a nápadité hraní
Děti si s touto sadou se 780 dílky vychutnají zábavný stavitelský projekt a pak znovu prožijí napínavé bitvy ze seriálu NINJAGO®.
Skvělý dárek pro malé milovníky nindžů
Skvělý dárek pro malé milovníky nindžů
Stavebnice obsahuje 6 minifigurek – nechybí ostrovní Zane ani náčelník Mammatus. Jde o perfektní dárek pro děti ve věku od 9 let.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty