LEGO® Ninjago® 71740 Jayov elektrorobot

S Jayovým elektrorobotom (71740) môžu deti rozvíjať svoje stavebné zručnosti a zahrať sa na zábavné scény zo 4. série seriálu LEGO® NINJAGO®. Súčasťou sady je polohovateľný robot, nindžovské auto, pavúk a zbierka zlatých mečov, takže na deti čakajú hodiny nindžovských dobrodružstiev.Nauč sa stavať so sériou LEGO® NINJAGO®Táto parádna nindžovská hračka je špeciálne navrhnutá tak, aby si malí stavitelia od 4 rokov hry dokonale užili. V balení sa nachádzajú vrecúška, v ktorých sú ukryté všetky kocky na postavenie jednotlivých modelov a postáv, takže deti sa do akcie môžu pustiť raz-dva. Nechýba ani štartovacia kocka, ktorá im pomôže so začiatkami stavania.Zábava pre celú rodinuSady LEGO® 4+ umožňujú deťom a dospelým spoločne si užiť zábavné stavanie. Začať je ľahké – sada obsahuje jasný tlačený návod, ako aj interaktívny návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO® Building Instructions. Ten má rôzne funkcie zobrazovania modelu, vďaka ktorým si deti stavanie užijú naplno.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

12,6 €

ks
3-6
Odporúčaný vek
106
Počet kociek

EAN: 5702016889574

• Jayov elektrorobot (71740) zo série LEGO® NINJAGO® deti naučí stavať modely polohovateľného robota a nindžovského auta, s ktorými si užijú zábavné boje.

• Tento akčný bojový set obsahuje 2 minifigúrky zo 4. série seriálu NINJAGO®, nindžu Jaya a zloducha Eyezora, a nechýba ani štartovacia kocka, s ktorou bude stavebnica pripravená na hry raz-dva.

• Tento úžasný robot má polohovateľné končatiny, otáčavú čepeľ, obrovský meč a kokpit pre Jaya, takže kopa zábavných príbehov je istá.

• Eyezorovo auto má parádnu otáčavú plošinu s vystreľovačom výstupkov, ktorý deti môžu zapojiť do hier na zábavné bojové scény.

• Táto 106-dielna nindžovská stavebnica je jednoduchým, no predsa zábavným modelom pre deti od 4 rokov a zároveň tým dokonalým darčekom pre dieťa, ktoré si zaslúži odmenu.

• Jayov elektrorobot meria vyše 17 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 16 cm na šírku, takže keď sa s ním dieťa práve nehrá, je úchvatným výstavným kúskom do každej izbičky.

• Deti si môžu proces stavania užiť ešte viac vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS. S jeho nástrojmi na otáčanie, približovanie a zobrazovanie modelu je stavanie súčasťou zábavy.

• Stavebnice z radu 4+ deťom dávajú príležitosť naučiť sa stavať pomocou zrozumiteľného návodu a zároveň si užiť zábavu s rodinou aj kamarátmi.

• Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO® kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné zakaždým ľahko oddeľovať. Nie sú na to potrebné schopnosti nindžov!

• LEGO® kocky spĺňajú prísne bezpečnostné normy, takže deti sú pri hre s nimi v bezpečí.

NINJAGO® stavebnice s robotem a vozidlem
NINJAGO® stavebnice s robotem a vozidlem
Akční sada navržená speciálně pro malé nindži ve věku od 4 let s polohovatelným robotem, vozidlem a 2 minifigurkami.
Učte se stavět s LEGO® sadami 4+
Učte se stavět s LEGO® sadami 4+
Parádní hračka naučí děti stavět s pomocí začátečnické kostky a seznámí je s fantastickým světem NINJAGO®.
LEGO® NINJAGO® Legacy Jayův elektrorobot
Polohovatelný robot
Polohovatelný robot
Přiveďte robota k životu a pohybujte jeho končetinami.
O přestřelky nebude nouze
O přestřelky nebude nouze
Palte rakety z vystřelovače připevněného na vozidle.
Bavte se a učte se
Bavte se a učte se
Stavebnice dětem pomáhá rozvíjet klíčové motorické dovednosti.
Inspirace pro malé stavitele
Inspirace pro malé stavitele
Tato působivá sada je šitá na míru dětem ve věku od 4 let, které se mohou těšit na dokonalý herní zážitek.
Součástí sady jsou 2 minifigurky LEGO® NINJAGO®
Součástí sady jsou 2 minifigurky LEGO® NINJAGO®
Jay a Eyezor, a navíc vozidlo a působivý výstavní stojan s mečem, dávají dětem nekonečné možnosti, jak si vychutnat nápadité hraní.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty