LEGO® Minecraft™ 21166 Opuštěný důl

LEGO® Minecraft™ Opustená baňa (21166) prenáša klasickú akciu v štýle Minecraft™ do reálneho sveta. Deti môžu pomáhať hlavnému hrdinovi z hry pri ťažbe, stavbe a objavovaní a tiež, aby prežil neustále útoky rôznych nepriateľských tvorov.Minecraft™ dobrodružstvá pri ťažbe, kde využijete praktické zručnostiDeti sa môžu pridať k Steveovi v práci na ťažbe uhlia, železnej rudy a diamantov, zatiaľ čo sa treba brániť útokom desivého zombieho, hrôzostrašného pavúka a živého slizu. Hráči musia nepriateľské tvory nalákať do vstupu do jaskyne a potom použiť ručne ovládané zariadenie, aby ich zvrchu zasypala halda štrku.Preneste akciu zo sveta Minecraft™ do skutočného života so stavebnicami z LEGO® kociek!Hľadáte najlepší narodeninový alebo vianočný darček pre fanúšika hry Minecraft™? Stavebnice LEGO® Minecraft™ prinášajú celú zábavu z online hry, a nielen to, priamo do detských rúk.


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom nad 5 kusov

18,40 €

ks
5-8
Odporúčaný vek

EAN: 5702016913446

• LEGO® Minecraft™ Opustená baňa (21166) prenáša klasické akcie v štýle Minecraft™ do reálneho sveta. Deti môžu pomáhať hlavnému hrdinovi z hry pri ťažbe, stavbe a objavovaní, zatiaľ čo treba čeliť útokom rôznych nepriateľských tvorov.

• Obsahuje známe postavičky a tvory zo sveta Minecraft™: Stevea, zombieho, pavúka a živý sliz. Súprava obsahuje aj prvky uhlia, železnej rudy a diamantov a tiež je tu funkcia vysypania štrku.

• Hráči musia pomôcť Steveovi s ťažbou potrebných zdrojov, zatiaľ čo musia nalákať zombieho, pavúka a živý sliz do vstupu do jaskyne. Tam môžu deti použiť ručne ovládané zariadenie, ktoré dokáže zvrchu vysypať štrk.

• Ideálny narodeninový alebo vianočný darček pre deti vo veku od 7 rokov, ktoré chcú posunúť svoje dobrodružstvá zo sveta Minecraft™ do inej úrovne.

• Táto všestranná LEGO® Minecraft™ súprava meria vyše 14 cm na výšku, 19 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. Svojím prevedením inšpiruje k nekonečnej nápaditej hre. Súprava sa dá tiež ľahko kombinovať s ďalšími hračkami zo série LEGO® Minecraft™.

• Nie sú potrebné žiadne batérie. Dianie v tejto súprave z edície LEGO® Minecraft™ poháňa detská fantázia – zábavy je vždy až-až. Hra si vyžaduje praktický prístup a prostredníctvom nej sa u detí zlepšujú manuálne zručnosti, tvorivosť a schopnosť riešenia problémov.

• Jednoduchý tlačený návod pomáha deťom ihneď začať stavať a hrať sa, takže môžu zažiť maximálne potešenie so štýlovými postavičkami, zábavnými funkciami a známymi miestami zo sveta Minecraft™.

• Stavebnice z edície LEGO® Minecraft™ prenášajú napínavú atmosféru sveta Minecraft™ do reálneho sveta. Kvalitné modely s autentickým vzhľadom v súpravách zo série LEGO® Minecraft™ posúvajú zážitky detí pri hre do inej úrovne!

• LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko spájajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.

• LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty