LEGO® Harry Potter™ 75966 Komora najvyššej potreby

Stavebnica rokfortskej núdzovej miestnosti (75966) zo série LEGO® Harry Potter™ privádza mladých čarodejníkov a mladé čarodejnice do kúzelného sveta, kde sa spoja s priateľmi v tajnej misii poraziť čiernu mágiu. Hračka inšpirovaná filmom Harry Potter™ a Fénixov rád Fanúšikovia Harryho Pottera sa môžu zahrať na klasické scénky z filmov a vyčarovať fantastické dobrodružstvá spolu s Harrym, Hermionou Grangerovou a Lunou Lovegoodovou. Dumbledorova armáda trénuje kúzla v záhadnej núdzovej miestnosti. Deti môžu učiť kúzlo Patronus spolu s Harrym. Luna zaklínadlom vyčaruje zajaca a Hermiona zas vydru. Vystreľovače kúzel možno nasadiť do rúk minifigúriek a vystreliť z nich na mechanického smrťožrúta. Vďaka plejáde parádnych funkcii a doplnkov sa kúzelná zábava nikdy nekončí! Mágia, záhada a nekonečné dobrodružstvo Súpravy zo série LEGO® Harry Potter™ stvárňujú akčné scény z filmov. Obľúbené postavy, bájne stvorenia a známe miesta týchto kúzelných súprav robia čarodejnícky svet skutočným!


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

15,77 €

ks
7-11
Odporúčaný vek
173
Počet kociek
4
Počet figúrok

EAN: 5702016616668

• Deti sa môžu zahrať na svoje obľúbené príbehy z Rokfortu s Dumbledorovou armádou, cvičiť kúzla na svoju tajnú misiu a poraziť zlovestné sily.

• Súprava obsahuje 3 minifigúrky s čarovnými prútikmi, Harryho Pottera, Hermionu Grangerovú a Lunu Lovegoodovú, 2 zvieracie Patronusy, vystreľovač kúzel, mechanického smrťožrúta a podrobne spracovanú izbu so stĺpami, tabuľou a krbom.

• Odsunutím panela nájdu deti ukryté dvere do miestnosti, v ktorej Harry Potter™ a jeho priatelia potajomky cvičia kúzla obrany proti čiernej mágii. Môžu vyčarovať patronusy, strieľať z vystreľovačov kúzel a užiť si nápaditú zábavu s mnohými ďalšími funkciami.

• Stavebnica LEGO® Harry Potter™ (75966) Rokfortská núdzová miestnosť zavedie chlapcov i dievčatá vo veku nad 7 rokov do Rokfortskej strednej školy čarodejníckej plnej kúzel a nápaditých dobrodružstiev.

• Celý zložený model meria vyše 7 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 6 cm do hĺbky. Jednotlivé časti súpravy možno pospájať v rôznych kombináciách a vymýšľať tak rôzne štýly hry.

• Táto štýlová stavebnica zo série Harry Potter™ nepotrebuje žiadne batérie. Deti si tak môžu užívať kreatívnu zábavu, hranie sa na postavy a akčné dobrodružstvá kedykoľvek a kdekoľvek.

• Jednoduchý a jasný návod umožňuje deťom pustiť sa ihneď do stavania a hrania. Ani tam sa však zábava nekončí. Tri parádne minifigúrky skvele vyniknú ako výstavné kúsky, prípadne ich možno skombinovať s inými súpravami zo série LEGO® Harry Potter™.

• Vďaka LEGO® Harry Potter™ súpravám sa napínavé scénky z filmov stávajú skutočnosťou! Tieto detailné súpravy obsahujú obľúbené postavy, úžasné stvorenia a jedinečné miesta z filmov. Svet Harryho Pottera majú teda deti vo vlastných rukách.

• Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najprísnejšie normy v odvetví. Tie zaisťujú, že sú kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú. Nie sú na to potrebné žiadne čary!

• LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.
 

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty