LEGO® Friends 41694 Veterinárna sanitka

Ethan potrebuje vašu pomoc! Jeho úbohé šteniatko Sunny sa poranilo. Stephanie brázdi mestečkom Heartlake za volantom veterinárnej sanitky. Privolajte ju, aby chytro dorazila na scénu. Skontrolujte Sunnyho zranenia a pomôžte mu vyskočiť na ležadlo. Sklopte zadné dvierka sanitky a naložte ho dnu. Spoločnými silami sa vám podarilo šteniatko vyliečiť!


Tovar skladom, môžete mať do 48 hodín od objednania!

skladom do 5 kusov

7,5 €

ks
54
Počet kociek
3
Počet figúrok

EAN: 5702017115153

  • Stavajte, hrajte sa a rozvíjajte – Táto hodnotná stavebnica veterinárnej sanitky LEGO® Friends (41694) deti od 4 rokov učí, ako prejavovať svoju lásku k zvieratám pri opatrovaní zraneného šteniatka.
  • Nápadité doplnky – Táto jednoduchá stavebnica obsahuje aj kamarátov LEGO® Friends Stephanie a Ethana, hračkárskeho psíka a sanitku pre deti, ktoré sa rady starajú o zvieratká.
  • Hra na záchranu zvierat – Táto stavebnica je navrhnutá tak, aby deťom pomohla ukázať svoju starostlivú stránku pri jazde v sanitke za zraneným psíkom, ktorého môžu ošetriť s veterinárnymi pomôckami a na ležadle naložiť do sanitky.
  • Odmena pre deti od 4 rokov na každý deň – Odmena pre malých hrdinov, ktorí sa správajú na jedničku, alebo tvorivý darček na narodeniny pre deti, ktoré zbožňujú záchranárske hračky so zvieratkami.
  • Drobná odmena – Sanitka meria vyše 6 cm na výšku a 9 cm na dĺžku a je tak dostatočne malá na to, aby mohla ostať vyložená, keď sa hrdina vo vašom dieťati túži prejaviť.
  • Škola hrou – Stavebnice z radu 4+ sú navrhnuté tak, aby sa deti s ich pomocou naučili stavať – pomáha im s tým aj štartovacia kocka, ktorá slúži ako pevný základ na stavanie modelu.
  • Zábavné interaktívne stavanie – Vďaka digitálnemu návodu dostupnému v bezplatnej appke LEGO® Building Instructions je stavanie jednoduché aj pre najmenších staviteľov.
  • Starostlivá komunita – Stavebnica je kompatibilná s veterinárnou klinikou LEGO® Friends (41695) pre ešte viac herných možností a zábavy v starostlivom svete, v ktorom sa kamaráti spoločnými silami starajú o choré zvieratká.
  • Konzistentná kvalita – Už od roku 1958 spĺňajú hračky LEGO® prísne normy v odvetví, ktoré zaisťujú, že sú vždy konzistentné a kompatibilné a je možné ich spájať a oddeľovať.
  • Hra bez starostí – Kocky a dieliky LEGO® Friends testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.
Veterinárny set dodáva istotu pri stavaní

Veterinárny set dodáva istotu pri stavaní

S touto pestrofarebnou klinikou sa malí milovníci a milovníčky zvierat od 4 rokov naučia stavať z kociek LEGO®.

Navrhnuté špeciálne pre malých staviteľov

Navrhnuté špeciálne pre malých staviteľov

V každom vrecku s kockami nájdu deti figúrku a model, takže hra sa začína hneď – a nechýba ani pevná podložka na stavanie.

LEGO® Friends Veterinárna sanitka

Jednoduché stavanie

Jednoduché stavanie

Štartovacia kocka predstavuje pevný základ na stavanie.

Hor sa zachraňovať životy

Hor sa zachraňovať životy

Sanitka je pojazdná a ako stvorená pre záchranárske hry

Nechýba nič podstatné

Nechýba nič podstatné

Súčasťou je veterinárna súprava pre chorého psíka.

Víťazný tím

Víťazný tím

Vďaka jednoduchému obrázkovému návodu je stavanie pre malých veterinárov hračka, ale pomocnú ruku im môžu podať aj rodičia.

Zábava pre malých milovníkov zvierat

Zábava pre malých milovníkov zvierat

Deti od 4 rokov môžu pribehnúť na pomoc úbohému psíkovi a naučiť sa, že dobrý priateľ je tu vždy pre nich, aby im pomohol.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty